03.03.2019

Відновлення даних з жорсткого диску (HDD)

Проблеми
з електронікою

від 1500 грн.

Відновлення інформації при пошкодженні, відмові контролеру. Перепрограмування BIOS HDD диску.
Проблеми
з герметичним блоком

від 3000 грн.

Професійне відновлення даних з розборкою гермоблоку у “чистій кімнаті” при механічних поломках.

Щоб прискорити процес — надайте інший накопичувач для запису відновлених даних!

Вінчестери — не надто надійні носії інформації. Це пов’язано з тим, що у їх конструкції використовуються механічні рухомі елементи: двигун, диски, лазерні головки для зчитування. Вийти з ладу HDD може після падіння, удару, потрапляння рідини. Іноді може постраждати електроніка внаслідок перепаду напруги, неправильному підключенні. Потрібно терміново дістати (відновити) дані з жорсткого диску у Києву? Зверніться до сервісу BashMac, де ви отримаєте швидку, професійну допомогу за доступною вартістю.

Коли потрібно відновлення даних?

  • Якщо диск пошкодився, не зчитується;
  • Неможливо отримати доступ до файлів;
  • Диск не визначається комп’ютером;
  • Згоріла електроніка (контролер) HDD.

Як замовити відновлення з диску?

Втратити цінну інформацію, неможливо отримати доступ до файлів, диск не підключається? У нашому центрі відновлення даних у Києві ви отримаєте швидку допомогу з високою результативністю. Повернемо ваші дані за найкращою ціною!

Від чого залежить вартість відновлення інформації з HDD?

Поломки жорсткого диску різняться за складністю, тому в залежності від типу пошкодження визначається ціна послуги. Давайте розглянемо найчастіші несправності вінчестеру.

Відмова контролеру HDD
Відмова контролеру HDD

Відмова контролеру HDD

Дана поломка означає що електроніка жорсткого диску вийшла з ладу. Це може статися з причини згоряння від перепадів напруги, потрапляння рідини на плату та ін. Відновлення проводиться без розборки герметичного блоку, тому її вартість нижча

Механічна поломка диску

У даному разі страждає внутрішнє оснащення: мотор, зміщуються або отримають дефект поверхні диски, відмовляють лазерні головки. Для відновлення даних необхідне розкриття герметичної камери вінчестеру, яке проводиться у спеціальній “чистій кімнаті”. Після цього ми підбираємо запчастини з донору та зчитуємо інформацію.

Відновлення даних з пошкодженого диску HDD
Відновлення даних з пошкодженого диску HDD
Заклинювання лазерної головки
Заклинювання лазерної головки

Заклинювання лазерної головки

Ця несправність — різновид механічної поломки, при якій механізм лазерної головки клинить, перестає рухатись, у результаті чого неможливо зчитати дані. При падінні вінчестеру, головка може також пошкодити поверхню дисків, залишити на них подряпини та глибокі борозни (професійний термін “запили”). Потребується повна розборка диску.

Bad Blocks (пошкодженні сектори)

Основними причинами появи Bad sectors HDD прийнято вважати знос магнітних дисків, виробничі дефекти, збій живлення. Іноді, навіть віруси помічають деякі сектори як пошкоджені, використовуючи їх у власних цілях.

Запил та пошкодженні сектори
Запил та пошкодженні сектори

Переваги відновлення у нашому сервісі

Як відомо, відновлення даних — досить складна процедура, тому багато компаній завищують вартість послуг. У сервісному центрі BashMac пропонується адекватна ціна, за дійсно якісну роботу. Працюють професіонали, у наявності усе необхідне обладнання та програмне забезпечення. Ми відновлюємо інформацію у максимально стислі строки. Вам необхідно принести до сервісу свій пошкоджений диск, а після завершення — повернутись з новим носієм, на який ми перенесемо файли. Ми завжди намагаємось не тільки повернути дані, але й зберегти їх структуру. Чекаємо на вас у Києві, знаходимось у центрі міста на метро Льва Толстого!

Коментарі
  • Чи можна відновити інформацію з жорсткого диска. Я проживаю в Рівненській області.
    21.06.2022
    Вінчестер не працює reply
Залишити коментар