Ремонт Apple TV

Повний спектр послуг з відновлення та налаштування

Пропонуємо якісний ремонт мультимедійних приставок Apple TV. Серед найпопулярніших послуг: ремонт або заміна блоку живлення, заміна диску (HDD і SSD), компонентне відновлення та налаштування tvOS.

Обслуговуємо моделі: A2169, A1218, A1378, A1427, A1469, A1625, A1842

Вирішення будь-яких проблем з мультимедіа

Ціни на ремонт Apple TV у Києві

Детально про ремонт та налаштування

Послуги ремонту та обслуговування Apple TV

Ремонт блоку живлення Епл ТВ

У компактному корпусі мультимедійного плеєра розміщена велика кількість внутрішніх деталей, одна з найважливіших — блок живлення. Завдяки йому пристрій отримує необхідну напругу для роботи. Разом з тим, комплектуюча є однією з найбільш вразливих, нерідко згоряє від коливань напруги, скупчення пилу та сміття, проникнення вологи. Ми пропонуємо безкоштовну діагностику та якісний ремонт, заміну блоку живлення на Apple TV 4K та інших моделей.

Заміна жорсткого диску

Для зберігання відеоконтенту на приставках Apple встановлено вінчестер або флеш-накопичувач. В залежності від покоління та версії вони оснащувались жорсткими дисками різного об’єму. Носій досить ненадійний, тому часто виходить з ладу, працює зі збоями. Ми пропонуємо заміну HDD диску на Apple TV у Києві. Встановлюємо якісні вінчестери необхідного розміру, налаштовуємо плеєр. Зверніться до нашого сервісу для діагностики та консультації.

Встановлення SSD на Apple TV

Якщо жорсткий диск на вашій приставці вийшов з ладу, або необхідно прискорити роботу пристрою — пропонуємо встановлення швидкого SSD накопичувачу на ваш Епл ТВ попередніх версій. Ми підберемо флеш-накопичувач необхідного об’єму з найкращим співвідношенням ціна-якість, та швидко встановимо на ваш медіа плеєр. Гарантуємо професійний підхід, якість та надійність роботи та комплектуючої. Чекаємо вас у сервісі Apple BashMac.

Компонентний ремонт

При падіннях пристрою, ударах по ньому, залиттям рідиною, або різких стрибках напруги — можуть пошкодитись внутрішні деталі. У першу чергу це печатна плата та елементи на ній. Щоб не купувати нові запчастини, ми пропонуємо компонентний ремонт, відновлення Apple TV у місті Київ, швидко та за найкращою вартістю. Для проведення робіт майстерня оснащена всім необхідним обладнанням, працюють кваліфіковані інженери з великим досвідом.

Налаштування системи tvOS

Для того, щоб повністю використовувати можливості приставки, переглядати відео та стріми, грати в ігри — необхідне правильне налаштування системи. Зверніться до нашого сервісного центру для професійної допомоги у підключенні Apple TV+, iTunes та інших сервісів. Наші спеціалісти швидко та недорого проведуть настройку tvOS на вашому плеєрі, після чого будуть доступні всі можливості використання.

FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія