09Nov

Ремонт відеочіпу (GPU) на MacBook Pro Retina

Заміна відеокарти
Вартість $250
Встановлення (перепаювання) нового відеочіпу на Макбук Про Ретіна всіх моделей.
Компонентний ремонт
Вартість $100-150
Відновлення елементів живлення графічного процесору на компонентному рівні.

Професійне відновлення відеокарти на MacBook Pro Retina у місті Київ!

Хоча, на моделях з дисплеєм Retina, відеокарта виходить з ладу рідше ніж на Unibody, тим не менш, такі випадки непоодинокі. На даних ноутбуках встановлено потужні дискретні графічні адаптери, які уразливі до перегрівання, а також пошкодження ланцюгів живлення. Тому, в першу чергу, необхідна професійна діагностика. Ми професійно тестуємо обладнання лептопу для точного встановлення несправності. У великій кількості випадків — необхідна не заміна відеокарти, а компонентний ремонт її елементів живлення. Завітайте до нашого сервісного центру для швидкого та якісного ремонту відеоадаптеру Макбук Про Ретіна 13, 15 дюймів!

Симптоми несправності

  • Поява білого, чорного екрану (відсутність зображення);
  • Вертикальні, горизонтальні смуги, артефакти;
  • Спотворення зображення, зміщення, подвоєння;
  • Макбук Про вимикається при великих навантаженнях.

Необхідне рішення

Ми пропонуємо безкоштовну діагностику ноутбуку Apple, після чого надамо рекомендації щодо найвигіднішого варіанту рішення несправності. У більшості випадків, необхідний компонентний ремонт материнської плати, відновлення ланцюгів живлення відеокарти. Іноді відеочіп потребує заміни. У нашому сервісі BashMac, доступний будь-який ремонт відеокарти MacBook Pro Retina у Києві. Найкраща ціна, швидкі строки, гарантія.

Компонентний ремонт GPU MacBook Pro Retina 13’’ та 15’’

Крім поломки самого дискретного відеочіпу, нерідко причиною несправності є пошкодження його елементів живлення. Таким чином, хоча всі ознаки вказують на вихід з ладу відеокарти, насправді, необхідний компонентний ремонт ланцюгів живлення на материнській платі. Встановити конкретну поломку допоможе безкоштовний огляд та тестування у нашому сервісі. Для професійного відновлення елементів живлення на компонентному рівні, сервісний центр Apple BashMac Київ, оснащений всім необхідним обладнанням. Працюють досвідчені інженери. Дана послуга надається у максимально швидкі строки, за доступною ціною, з гарантією. Чекаємо вас у нашому сервісі!

Залишити коментар