Ремонт MacBook Pro Touch Bar

Індивідуальний підхід, найкращі варіанти ремонту та обслуговування

Неавторизований сервіс Apple у Києві з ремонту та обслуговування MacBook Pro Touch Bar, а також моделей з функціональними клавішами (з 2016 року). Пропонуємо чистку, відновлення після залиття рідиною, заміну комплектуючих, компонентний ремонт, налаштування, оновлення системи, встановлення програм, та інші професійні послуги.

Обслуговуємо моделі: A1706, A1707, A1708, A1989, A1990, A2141, A2159. A2251, A2289

Найкращі цінові пропозиції на послуги сервісу

Вартість ремонту MacBook Pro з Touch Bar

Сушка, чистка, діагностика та ремонт

Відновлення MacBook Pro Touch Bar після потрапляння вологи

Терміновий ремонт після наслідків залиття

Нові високотехнологічні Макбук Про Тач Бар — це якісні, надійні пристрої, які тим не менш не захищені від потрапляння води та інших рідин. Достатньо пролити напій на клавіатуру, екран або інші частини ноутбуку. Різноманітні рідини — є найстрашнішим ворогом електроніки, адже вони призводять до короткого замикання та корозії деталей. Особливо важливо якомога швидше знеструмити лептоп, для цього мало відключити його від розетки, необхідно від’єднати також батарею. Зверніться до нас цілодобово для термінової чистки, сушки та ремонту MacBook Pro Touch Bar у Києві. Ми негайно приймемо пристрій, розберемо його та ретельно видалимо наслідки потрапляння вологи.

Комплексна чистка
Після залиття Макбук Про Тач Бар якомога скоріше зверніться до нашого сервісу для розбору, сушки та чистки ноутбуку з подальшою ретельною діагностикою інженером.
Сушка, чистка клавіатури
Найчастіше вода потрапляють на клавіатуру ноутбуку. Щоб уникнути ускладнень та її поломки — завітайте до нашого сервісу для термінової чистки клавіатури у Києві.
Чистка, ремонт трекпаду
Якщо рідина потрапила на тачпад ноутбуку — необхідно швидко звернутись до сервісу для чистки та діагностики. Це збереже комплектуючу від корозії та поломки.
Ремонт компонентний
Наслідки залиття водою та іншою рідиною призводять до гниття (корозії) контактів, доріжок на материнській платі та ін. елементів. Відновимо пошкоджені ділянки, контактні площадки.
Встановлення нової клавіатури, топкейсу, та окремих клавіш

Заміна клавіатури та клавіш на MacBook Pro Touch Bar

Ремонт клавіатурного блоку

Клавіатура ноутбуку — це одна з найуразливіших зон, яка часто страждає від різноманітних зовнішніх впливів. Падіння пристрою, придавлювання клавіш, потрапляння пилу та вологи — найчастіші причини поломки. Якщо на старих моделях, замінити клавіатуру було простіше, то на Макбук Про Тач — клавіатурний блок вважається окремим збірним модулем. Це означає що батарея приклеена до топкейсу, тому потрібен спеціальний інструмент та досвід ремонту. Процедура встановлення нової клавіатури у нашому сервісі чітко налагоджена. Ми пропонуємо професійну заміну клавіатури та клавіш MacBook Pro Touch Bar у центрі міста Київ. Завітайте до нас на діагностику вже сьогодні!

Заміна Topcase
Якщо клавіатура вашого Макбук Про Тач Бар вийшла з ладу, пошкодився трекпад, або увесь блок — можлива його повна заміна (клавіатура, тачпад, батарея).
Заміна клавіатури
Встановимо нову клавіатуру на вашу модель (13 та 15 дюймів) у випадку, якщо рідна комплектуюча вийшла з ладу через рідину або механічні пошкодження.
У випадку, якщо на вашій клавіатурі зламались, загубились або стерлись деякі клавіші — їх можливо замінити окремо (пробіл та ін.). Встановимо нові оригінальні клавіші.
Символи (кирилиця та інші мови) на клавіатуру MacBook Pro Touch Bar за допомогою професійного лазеру. Якісне лазерне гравіювання клавіатури та окремих клавіш.
Встановимо нову панель Тач Бару, замінимо сканер Тач Айді

Заміна Touch Bar та Touch ID, розлочка

Ремонт панелі Touch Bar та сканера Touch ID

На нових моделях Макбук Про встановлено сенсорну панель за допомогою якої можливо керувати ноутбуком (звук, функціональні клавіші, програми, додатки). Враховуючи, що панель достатньо тендітна, вона нерідко страждає від механічних факторів (удари, падіння), а також від потрапляння вологи. Схожа ситуація і з сканером відбитків пальців Touch ID. Якщо на вашому лептопі перестали працювати Тач Бар або Тач Айді — пропонуємо професійну діагностику (безкоштовно) та заміну цих деталей. Швидко знайдемо причину та вид поломки та встановимо нові оригінальні комплектуючі з гарантією. Чекаємо на вас у нашому сервісі Apple BashMac Київ.

Заміна TouchBar
Проведемо якісну, професійну діагностику поломки та встановимо нову сенсорну панель Тач Бар на ваш Макбук Про. Комплектуюча у наявності на різні моделі, надаємо гарантію.
Заміна Touch ID
Перестав працювати сканер Тач Айді, не зчитує відбиток, неможливо розблокувати Макбу Про? Пропонуємо безкоштовну діагностику та заміну сканеру Touch ID у Києві.
Скидання налаштувань Secure Boot
MacBook Pro Touch Bar оснащений чіпом безпеки Apple T2 Security Chip, підключена функція “безпечне завантаження” найвищого рівня. Допоможемо скинути налаштування для входу.
Розблокування Макбук Про Та Бар знадобиться якщо ви забули, втратили пароль входу у систему, або ж він був викрадений, ноутбук заблокований. Розлочимо ваш ноутбук.
Повний спектр послуг з обслуговування та ремонту

Чистка, заміна батареї MacBook Pro Touch Bar, ремонт портів та інші послуги

Сервіс Макбук Про Тач Бар

Пропонуємо будь-які послуги з обслуговування та ремонту ноутбуків MacBook Pro з Touch Bar. Профілактична чистка від пилу та бруду, встановлення нового акумулятору, ремонт портів, заміна материнської плати, дислея. Всі роботи проводяться швидко, за доступною вартістю та з гарантією. Працюють висококваліфіковані інженери, у наявності професійне обладнання та власний склад оригінальних комплектуючих Apple. Надаємо безкоштовну діагностику у вашій присутності (безкоштовно), швидко вирішуємо будь-які проблеми з технікою. Сервіс у Києві працює цілодобово та без вихідних (за домовленістю), ви завжди можете зателефонувати нам та отримати професійну консультацію.

Профілактична чистка
Очищення Макбук Про з Тач Бар від пилу та бруду з заміною термопасти. Необхідна для стабільної роботи системи, уникнення перегрівання, шуму, згоряння деталей.
Заміна батареї
Нова оригінальна батарея на вашу модель MacBook Pro Touch Bar з гарантією. У наявності якісні акумулятори які будуть довго та надійно працювати на вашому лептопі.
Заміна дисплея
Якщо екран вашого ноутбуку розбився, не вмикається, на ньому смуги, плями, артефакти. Встановлення нового екранного модуля на моделі Макбук Про з Тач Бар.
Заміна материнської плати
При значних пошкодженнях системної плати ноутбуку пропонуємо її заміну с гарантією. Завітайте до нас для діагностики, консультації та встановлення нової плати.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія