30Sep

Встановлення батареї на MacBook

Нова батарея
Вартість $200
Заміна нової оригінальної батареї на Макбук 12 дюймів у Києві. Висока якість Apple, доступна ціна, гарантія.
Б/В батарея
Вартість від $100
У наявності бувші у використанні оригінальні акумулятори на Макбук у відмінному стані. Незначна кількість циклів.

Пропонуємо нові та б/у оригінальні батареї на MacBook 12’’ у місті Київ!

Акумулятор — це комплектуюча ноутбуку, яка з часом виснажується, втрачає свою ємність. У результаті, лептоп швидко розряджається, відмовляється заряджатися, навіть вимикається. Тому необхідна заміна батареї на MacBook 12’’, яку ми пропонуємо замовити у нашому сервісному центрі Apple. Ми встановлюємо тільки оригінальні АКБ з високою якістю, надійністю та довговічністю. Завітайте до сервісу на безкоштовну діагностику та швидку заміну акумулятору з гарантією!

Симптоми несправності

  • Макбук не тримає заряд, швидко сідає;
  • Не заряджається ноутбук;
  • Невірне відображення процентів АКБ;
  • Ноутбук вимикається на малому заряді.

Необхідне рішення

При виникненні проблем з швидкою розрядкою Мак, нестабільній зарядці, вимкненні, здутті батареї — зверніться до нашого сервісного центру для безкоштовної діагностики. За результатами, ми запропонуємо вам встановлення нової або дешевшої б.в. батареї у гарному стані. У наявності оригінальні акумулятори MacBook.

Купити на замінити батарею Макбука у Києві

Заміна акумулятору Макбук

Заміна акумулятору Макбук

Якщо ви бажаєте повернути своєму ноутбукові стандартний час роботи від акумулятору — необхідна його заміна на новий. Як правило, значне зниження ресурсу відбувається після більше ніж 1000 циклів перезарядки АКБ, або при його неправильному використанні (неоригінальна зарядка, довгі простої, постійна робота від мережі). У місті Київ, оригінальні батареї MacBook пропонуються нашим сервісним центром BashMac. При цьому, ви можете замовити як новий акумулятор, так і б.у у відмінному робочому стані (дешевше). На всі батареї діє гарантія, заміна проводится швидко, за 20-ть хвилин. Чекаємо вас у сервісі, знаходимося у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого.

Залишити коментар