Ремонт MacBook Pro Retina

Відновлення роботи, заміна комплектуючих, чистка

Спеціалізований сервісний центр Apple BashMac пропонує ремонт будь-якої складності Макбук Про з екраном Ретіна 13 та 15 дюймів. У нас ви можете замовити заміну дисплею, акумулятору, клавіатури, трекпаду, чистку та компонентне відновлення після залиття рідиною.

Обслуговуємо моделі: A1398, A1425, A1502

Найкраща якість за доступною вартістю

Оптимальні ціни на ремонт MacBook Pro Retina у Києві

Професійний компонентний ремонт

Заміна відеокарти (відеочіпа) MacBook Pro Retina

Компонентний ремонт

Потужні Макбук Про Ретіна часто використовуються для професійної діяльності. Ці ноутбуки особливо полюбляють дизайнери, режисери відеомонтажу, архітектори, 3D-візуалізатори та інші спеціалісти. Тому досить розповсюдженими випадками є вихід з ладу відеоадаптеру. Це стається у зв’язку з великим навантаженням на дану деталь, її перегріву. Також нерідко стаються поломки спричинені потраплянням рідини всередину лептопу, механічні пошкодження. Не обов’язково ставити “хрест” на своєму лептопі, ми пропонуємо якісний компонентний ремонт, заміну відеочіпа MacBook Pro Retina у Києві, відновлення ланцюгів живлення, контактів та інших елементів на платі.

Безкоштовна діагностика
Найважливішим етапом у ремонті Макбук Про Ретіна — є якісна, професійна діагностика (у нас безкоштовно). Від її результатів залежить, що саме необхідно буде відновити.
Заміна відеокарти (чіпа)
Робота проводиться на професійній паяльній станції досвідченим інженером. Професійно демонтуємо пошкоджений чіп та встановимо новий необхідної ревізії на вашу модель.
Ремонт блоку живлення
Комплектуюча може згоріти від перепадів напруги, використання неоригінальних зарядок, потрапляння води. Продіагностуємо, та швидко вирішимо проблему.
Відновлення плати
Якщо деякі елементи на материнській платі пошкодяться (контактні площадки, контролери, доріжки) внаслідок корозії або згорання — наші спеціалісти якісно відновлять їх.
Найвигідніші нові та б.у. варіанти

Ремонт та заміна екрану MacBook Pro Retina

Заміна дисплею

Екранний блок — це частина ноутбуку, яка найчастіше страждає при падінні пристрою, придавлювані, ударах, тощо. Після таких випадків, як правило, він розбивається, не вмикається, з’являються різноманітні смуги, плями та артефакти на зображенні. Зрозуміло, що працювати на такому лептопі стає дуже складно, або взагалі неможливо. Але вихід є, ми пропонуємо встановлення нового дисплея Макбук Про Ретіна (13 та 15 дюймів) у місті Київ. Крім нових екранних модулів, пропонуємо також б.в. екрани у гарному, робочому стані з гарантією. Також діє послуга обміну старого дисплею на новий, що значно дешевше, якщо зачекати близько місяця. Вирішуємо проблему з пошкодженням олеофобного покриття — видаляємо антиблік з екрану MacBook Pro Retina.

Новий екран
У наявності нові Ретіна LCD на Макбук Про 13’’ та 15’’. Проводимо безкоштовний огляд ноутбуку, швидко та з гарантією встановлюємо новий оригінальний дисплей.
Б.В. дисплей
Ви маєте змогу зекономити кошти, замовивши встановлення б.у. екрану MacBook Pro Retina від нашого сервісу у Києві. Гарантована якість, відмінна працездатність, нижча ціна.
Обмін дисплею
Пошкоджений екран Retina можливо обміняти на новий з доплатою. Процедура обміну тримає близько місяця, на цей час можемо надати вам підмінний ноутбук для роботи.
Видалення антибліку
Олеофобне покриття екрану з часом може стертися, відірватись шматками, потертися. Ми професійно видалимо антиблік з дисплею вашого Макбук Про Ретіна в Києві.
Термінові профілактичні роботи

Чистка від пилу та ремонт після води

Профілактика ноутбуку

Як відомо — з часом всередині ноутбуку скупчується пил та дрібне сміття, які осідають товстим шаром на деталях. Така “ковдра” призводить до сильного перегрівання системи, існує ризик згоряння деталей. Через бруд система охолодження вимушена працювати у критичному режимі, що проявляється у шумі, гудіні кулерів, зависаннях лептопу, перезавантаженнях. Щоб вирішити проблему — зверніться до нашого сервісу для чистки Макбук Про Ретіна від пилу з заміною термопасти. Зверніть також особливу увагу на випадки потрапляння у ноутбук вологи, вони потребують негайного втручання. Необхідно якнайшвидше знеструмити систему, провести сушку та відновлення MacBook Pro Retina.

Профілактична чистка
Швидко очистимо ваш ноутбук (за 20-30 хвилин) від пилу та бруду всередині. Наш спеціаліст розбере пристрій, видалить сміття, замінить стару термопасту на нову.
Сушка, чистка від вологи
Терміново зверніться до нас після залиття Макбук Про Ретіна водою. Ми відключимо батарею, висушимо та очистимо деталі, після чого проведемо діагностику.
Відновлення клавіатури
Якщо на клавіші вашого ноутбуку потрапила вода або інша рідина, після чого вони перестала працювати, залипають — завітайте до нас для сушки та чистки клавіатури.
Відновлення трекпаду
Під тачпад може потрапити різноманітна рідина та напої, це призводить до його поломки, хрусту, залипання. Ми проведемо діагностику та очистимо трекпад MacBook Pro Retina.
Оригінальні АКБ для вашого Макбук Про Ретіна

Заміна батареї (акумулятора)

Встановлення батареї

Постійно працювати на ноутбуці від розетки — не зручно, тим більш, не завжди є змога підключити його до електромережі. Тому дуже важливо, щоб батарея лептопа тримала заряд якомога довше, забезпечуючи безпроблемну автономну роботу. З часом акумулятор Макбук Про виснажується, росте кількість циклів перезарядки, знижується ємність. Прискорити вихід АКБ з ладу може також використання неякісних аксесуарів, довгі простої, або, навпаки — постійне використання підключеним до розетки. Тому ми пропонуємо заміну оригінальної батареї MacBook Pro Retina у Києві з гарантією. Маємо у наявності як нові, так і б.у. акумулятори у гарному стані, а також топкейси у зборі.

Заміна топкейсу
На моделях Ретіна батарея приклеєна до клавіатурного блоку зі зворотного боку. Тому, за вашим бажанням, ми встановимо новий топкейс у сборі (клавіатура, трекпад, батарея).
Заміна нової батареї
Пропонуємо встановлення нового 100% оригінального акумулятору Макбук Про Ретіна з гарантією. Висока якість комплектуючої, довговічність, оригінальні характеристики Apple.
Заміна б.в. батереї
Наш сервіс пропонує встановлення бувшого у використанні акумулятору MacBook Pro Retina з невеликим циклом перезарядки та високою ємністю. Вартість нижча за новий.
Діагностика акумулятору
Доцільно провести тестування вашої батареї (безкоштовно), якщо з’явилися проблеми з зарядкою та швидкою розрядкою. Причина може бути у несправному MagSafe, пошкодженому шнурі та ін.
Відновлення роботи, заміна клавіш, чистка

Ремонт та заміна клавіатури, трекпаду

Відновлення клавіатури, тачпаду

Клавіатура та тачпад — є основними органами управління ноутбуком Епл. Тому будь-які проблеми з їх роботою призводять до значних незручностей, та вимагають термінового вирішення. Серед найчастіших причин несправності: потрапляння всередину пилу та вологи, поломка механізмів клавіш та трекпаду, механічні пошкодження, стирання символів від часу. Зверніться до нашого сервісу Apple у Києві для чистки, ремонту та заміни клавіатури, окремих клавіш та тачпаду MacBook Pro Retina. Пропонуємо швидкі професійні послуги з гарантією, у наявності всі необхідні оригінальні комплектуючі. Безкоштовна діагностика та швидке вирішення проблеми за доступною ціною.

Чистка клавіатури
З часом механізм клавіатури забивається пилом та дрібним сміттям, після чого з’являються проблеми з натисканням, клавіші залипають. Пропонуємо чистку.
Заміна клавіатури
При значних пошкодженнях, потраплянні вологи, корозії — знадобиться заміна клавітурного блоку Макбук Про Ретіна. Замовте встановлення у нашому сервісі.
Чистка та заміна трекпаду
Професійно очистимо механізм тачпаду, або повністю замінимо його на вашій моделі MacBook Pro Retina. Послуга знадобиться якщо тачпад не працює, залипає, хрустить.
Заміна окремих клавіш
Якщо деякі окремі клавіші на вашому Макбук Про Ретіна зламались, відпали, загубились — швидко замінимо їх на нові. Також пропонуємо лазерне гравіювання клавіатури у Києві.
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія