28Oct

Ремонт корпусу MacBook Air

Рихтування корпусу
Вартість від 500 грн.
Видалення вм’ятин, вирівнювання загнутих кутів, відновлення геометрії корпусу Майбук Ейр всіх років.
Гумові ніжки
Вартість 200 грн.
Заміна резинових ніжок на нижній частині корпусу MacBook Air (можливо купити комплект окремо без заміни).
Петлі дисплею
Вартість 200 грн.
Регулювання петель верхньої кришки (дисплею) Макбук Ейр, якщо екран бовтається, не тримається.
Гвинти корпусу
Вартість 100 грн.
Пропонуємо комплект оригінальних гвинтів нижньої кришки Макбук Ейр, або поштучно на будь-яку модель.

Відновлення корпусу MacBook Air у Києві, роботи будь-якої складності!

Алюмінієвий корпус Макбук Ейр, створений за фірмовою технологією Apple Unibody — відомий своєю міцністю та зносостійкістю. Навіть при падінні він не тріскається, не відпадають шматки як на інших ноутбуках. Але нерідко при цьому на ньому з’являються вм’ятини, загинаються кути, порушується геометрія. В той же час, з часом петлі дисплею можуть розбовтатися, та потребують регулювання. Нерідко також губляться гумові ніжки на днищі, та гвинтики. У нашому сервісі BashMac ви можете замовити рихтування корпусу, підтягування гвинтів екрану, нові резинові ніжки та гвинтики.

Симптоми несправності

 • Вм’ятини, порушення геометрії корпусу;
 • Дисплей не тримається (не фіксується);
 • Відпали резинові ніжки на дні;
 • Загубилися гвинти корпусу.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісного центру Apple у Києві для безкоштовної діагностики несправності. Ми надаємо послуги будь-якого корпусного ремонту MacBook Air, регулювання петель дисплея, також ви можете купити комплекти резинових ніжок та гвинтів. Роботи проводяться швидко та якісно.

Що робити, якщо дисплей Макбук Ейр падає (не фіксується)?

Верхня дисплейна кришка ноутбуку функціонує завдяки спеціальним петельним механізмам. Вони дають змогу відкривати екран, та фіксувати його під необхідним кутом. Проте, з часом, особливо якщо лептоп не новий, петлі розбовтуються і дисплей починає падати, або ж слабко тримається у необхідному положенні. Не поспішайте засмучуватися — дану проблему легко вирішити. У нашому сервісі доступна послуга регулювання петель. Досвідчений інженер зніме нижню кришку, та підтягне петлі, відрегулювавши їх. За необхідності можлива також повна заміна петель, якщо вони пошкодились. Чекаємо вас у сервісному центрі BashMac у центрі Києва!

Коментарі
 • Pavlo
  16.01.2023
  добрий день підкажіть наскільки довга процедура з рихтування (приблизно, та з урахуванням того що деформація важкопомітно мала) Чи можна відремонтувати за добу (машина робоча тож не бажано розлучатись на довго) ProM1 reply
  • BashMac
   29.01.2023
   Вітаємо. Так, рихтовка протягом одного робочого дня. reply
Залишити коментар