24Jul

Заміна батареї (топкейсу) MacBook Pro Touch Bar

Заміна Topcase
Вартість $350
Пропонуємо вигідну послугу — заміна топкейсу у зборі (батарея, клавіатура, трекпад) на Макбук Про Тач Бар за 3 тижні (надаємо ноутбук з підмінного фонду).
Заміна батареї
Вартість $200
Заміна батареї окремо від топкейсу на Макбук Про Тач Бар — досить складна процедура через конструктивні особливості. Зверніться за консультацією.

Встановлення нового topcase на MacBook Pro Touch Bar у Києві з гарантією!

Акумулятор Макбук Про Тач Бар з часом виснажується, тому значно зменшується час автономної роботи ноутбуку. Крім того, досить розповсюджені випадки здуття батареї, пошкодження контактів через залиття. Як правило, проблеми з батареєю виникають одночасно з несправністю клавіатури, або трекпаду. Тому є сенс не міняти ці деталі окремо, а замовити заміну топкейсу у зборі на MacBook Pro Touch Bar у Києві. Наш сервісний центр Apple BashMac надає таку можливість за доступною ціною. На час очікування комплектуючої, ви можете скористатися ноутбуком з нашого підмінного фонду!

Симптоми несправності

  • Макбук Про Тач Бар швидко розряджається;
  • Ноутбук відмовляється заряджатися;
  • Батарея вимагає обслуговування, заміни;
  • Проблеми з АКБ, одночасно з клавіатурою, трекпадом.

Необхідне рішення

Заміна топкейсу — найкраще вирішення проблеми з батареєю, клавіатурою, тачпадом. Окремо встановити новий акумулятор на MacBook Pro Touch Bar — досить складно, так як виробником не передбачена можливість проведення даної процедури. Ми пропонуємо вигідну послугу — залиште свій ноутбук у сервісі на 3 тижні, після чого отримайте його з повністю новою верхньою кришкою Topcase у зборі (батарея, клавіатурний блок, трекпад).

Як замінити topcase MacBook Pro Touch Bar у Києві?

З появою моделей с Тач Баром, змінилася і конструкція верхньої кришки ноутбуку (клавіатурного блоку). Якщо на попередніх моделях було можливим замінити акумулятор окремо, то зараз комплектуюча міняється лише у зборі. Топкейс вважається монолітною деталлю, куди входить батарея, клавіатура, трекпад, та сам корпус верхньої кришки. Заміна topcase — найвигідніший варіант, адже ви отримуєте не лише нову АКБ, але й клавіатуру та тачпад. Це особливо актуально, якщо почалися проблеми з клавішами (залипання, поломка, складне натискання). Для заміни, ми відправляємо старий топкейс до компанії Apple, та отримуємо повністю новий. Безкоштовно проводиться резервне копіювання даних та надається лептоп з підмінного фонду (за необхідності). Чекаємо вас для діагностики та консультації!

Залишити коментар