29Oct

Профілактична чистка MacBook Pro Unibody

Чистка від пилу
з заміною термопасти
Вартість 700 грн.
Профілактична чистка Макбук Про від пилу та бруду всередині, з заміною термопасти.
Чистка клавіатури
або трекпаду
Вартість 600 грн.
Очищення пилу, сміття, залишків рідини, субстанцій на клавіатурі і тачпаді Макбук Про.

Швидке та якісне видалення пилу, чистка системи охолодження Мак у Києві!

Ваш MacBook Pro Unibody почав перегріватися, постійно шумить, зависає? Не відкладайте його чистку від пилу з заміною термопасти! Якщо цього не зробити вчасно, то існує небезпека значної поломки від перегріву, наприклад, згоряння відеокарти та інших чипів. Крім того, сильне забруднення призводить до проблем у роботі, постійних зависань, навіть перезавантажень ноутбуку. Завітайте до нашого сервісу BashMac для професійної чистки від пилу MacBook Pro Unibody 13 та 15 дюймів у Києві!

Симптоми несправності

  • Перегрівання Макбук Про, сильний шум кулеру;
  • Зависання системи на програм;
  • Самовільні перезавантаження, вимкнення;
  • Пил, бруд, залишки рідини у клавіатурі і трекпаді.

Необхідне рішення

Профілактична чистка комп’ютерної техніки Apple — це одна з найпопулярніших послуг нашого сервісного центру. MacBook Pro Unibody необхідно періодично розбирати, очищувати бруд, міняти термопасту між радіатором та чіпами. Ми надаємо цю послугу на протязі півгодини, якісно та професійно! Також відновлюємо клавіатуру, роботу трекпаду, видаляємо корозію та різноманітні шлаки з механізмів.

Навіщо чистити MacBook Pro від пилу?

Однією з найважливіших систем ноутбуку — є система охолодження, яка складається з радіатору та кулерів (вентиляторів). Завдання даної системи — відвести від внутрішніх компонентів зайве тепло, яке виділяється під час їх роботи. Для циркулювання повітря у корпусі існують спеціальні отвори. Але через них всередину потрапляє також велика кількість пилу та мілкого сміття, які утворюють щільний шар на деталях, радіаторі, кулері. Тому ноутбук починає перегріватись, шуміти вентилятором, гудіти, зависати. Бруд та рідина можуть потрапити також і на клавіатуру та тачпад, викликаючи проблеми у їх роботі (залипання, непрацюючий клік). Ми чекаємо вас у сервісі Apple BashMac для термінової та недорогої чистки Макбук Про у Києві!

Залишити коментар