26Jun

Заміна батареї на MacBook Air

Нова батарея
Вартість $200
Встановлення нової оригінальної батареї на Макбук Ейр з гарантією довготривалої, стабільної служби.
Б.В. батарея
Вартість від $100
Встановимо на ваш Макбук Ейр б.у. акумулятор в відмінному робочому стані, з невеликим “пробігом”.
Topcase у зборі
Вартість $300
На нові моделі Макбук Ейр (з 2019 року) пропонуємо заміну топкейсу (клавіатура, трекпад, батарея).
Оригінальні батареї
MacBook Air
Батарея А1496 для
MacBook Air 13’’ A1466, A1369
Батарея А1495 для
MacBook Air 11’’ A1465, A1370

Замовляйте лише оригінальні, якісні батареї Apple для гарантовано стабільної роботи!

Тривала автономна робота ноутбуку напряму залежить від стану його акумулятору. З часом АКБ виснажується на хімічному рівні, росте кількість циклів перезарядки, зменшується ємність. Тому Макбук Ейр тримає заряд все менше, потрібна постійна підзарядка від мережі. У випадку з дешевими, підробними батарейками — ви незмінно зустрінетесь з проблемами швидкого розрядження, нестабільною роботою лептопу, та передчасним виходом АКБ з ладу. Ми пропонуємо заміну оригінальної батареї MacBook Air у Києві, яка нової, так і б.у. у гарному робочому стані. Чекаємо на вас у нашому сервісному центрі BashMac для термінового, якісного вирішення проблеми зі швидкою розрядкою.

Симптоми несправності

  • Макбук Ейр не тримає заряд;
  • Батарея вимагає обслуговування або заміни;
  • Ноутбук вимикається, не заряджається;
  • Акумулятор роздувся (збільшився у розмірах).

Необхідне рішення

Вирішити питання зі швидкою розрядкою ноутбуку — просто, для цього завітайте до нашого сервісу на безкоштовну діагностику, та встановлення оригінальної батареї MacBook Air будь-якого року та версії. Акумулятори у наявності (нові та б.у.), доступна ціна та гарантія. Після заміни ваш ноутбук знову буде тримати заряд належний час, яаявлений виробником, зникнють проблеми з нестабільною роботою.

Який строк служби у АКБ Макбук Ейр?

Всі акумулятори які встановлюються на ноутбуки Apple розраховані на приблизно 1000 циклів перезарядки. Після цього, за інформацією виробника — час автономної роботи лептопу різко знижується. Необхідно зробити поправку, що стандартний строк служби батарейки залежить від правильних умов експлуатації. Використання неоригінальних та пошкоджених зарядних пристроїв (MagSafe), надмірно часта робота від мережі, або, навпаки, довгі простої — призводять до передчасного виходу АКБ з ладу. Діагностуючи несправність, слід також перевірити залишкову ємність.

Чим відрізняються батареї на нових та старих MacBook Air?

На ноутбуках до 2019 року встановлювались акумулятори, які кріпилися до корпусу гвинтами. На нових — батарея приклеєна на заводі до клавіатурного блоку (топкейсу). Тому її заміна більш складна, адже необхідно обережно демонтувати приклеєну деталь, від цього і вартість вища. Найчастіше практикується повна заміна Topcase (АКБ, клавіатура, трекпад). Зверніться до нашого сервісу Apple BashMac для безкоштовного огляду ноутбуку, та швидкої заміни акумулятору Макбук Ейр. Знаходимося у центрі Києва, на метро Площа Льва Толстого, маємо власний склад оригінальних комплектуючих за оптимальною ціною.

Залишити коментар