29Aug

Ремонт материнської плати iMac

Компонентний ремонт
Вартість від 2500 грн.
Відновлення системної плати Аймак на компонентному рівні, заміна елементів, пайка.
Заміна motherboard
Вартість від 6000 грн.
Встановлення нової материнської плати на Аймак будь-якої моделі з гарантією.

Замовте професійне відновлення або заміну плати на iMac у Києві!

Материнська плата — це найважливіша частина оснащення комп’ютеру. Будь-які пошкодження плати та елементів на ній, призводять до проблем у роботі моноблоку, або його повній відмові працювати. Найчастіше такі випадки трапляються при падіннях, ударах, потраплянні рідини, перепадах напруги. Внаслідок цього утворюються мікротріщини, руйнування контактів, пошкодження ланцюгів живлення та інше. Ми пропонуємо якісний ремонт материнської плати Аймак (Aluminum, Slim, Pro), або її заміну при значних пошкодженнях. Чекаємо вас на безкоштовну діагностику та термінове вирішення проблеми!

Симптоми несправності

  • Моноблок Аймак не вмикається;
  • Синій, білий, червоний екран;
  • Постійні збої, перезавантаження;
  • Корозія, запах гару, фізична поломка плати.

Необхідне рішення

Перед проведенням ремонту материнської плати, ми професійно діагностуємо та тестуємо iMac. Це необхідно для точного встановлення несправності та її подальшого усунення. За результатами проводимо відновлення ланцюгів живлення, пошкоджених елементів, електропровідних доріжок та ін. Якщо ремонт неможливий — пропонуємо повну заміну материнської плати на Аймак у Києві.

Що таке компонентний ремонт плати iMac?

Компонентний ремонт плати iMac

Компонентний ремонт плати iMac

За допомогою ремонту на компонентному рівні можливо відновити материнську плату без її заміни. Одна з найрозповсюдженіших проблем — це згоряння елементів внаслідок коливань напруги. У результаті пошкоджуються найбільш уразливі деталі, згоряють доріжки на печатній платі, контакти та інші частини: транзистори, конденсатори, контролери. Наші інженери знаходять такі пошкоджені ділянки та якісно відновлюють їх на паяльній станції, проводять заміну. Компонентний ремонт також знадобиться при механічних поломках при падіннях моноблоку, потраплянні у нього рідини. Зверніться до нас за професійною допомогою!

Про заміну материнської плати iMac

Заміна материнської плати iMac

Заміна материнської плати iMac

У складних випадках, при значних пошкодженнях плати — її ремонт може виявитись неможливим. Але не поспішайте ставити хрест на своєму моноблоці! Відновити його роботу можливо шляхом встановлення нової материнської плати. На кожній моделі Аймак, в залежності від року та версії — дана комплектуюча відрізняється, тому ми пропонуємо професійний підбір та якісну заміну з гарантією. Необхідна заміна плати на iMac? Завітайте до нашого сервісного центру BashMac у Києві, де послуга буде надана у найкоротші строки, за доступною ціною. Чекаємо вас у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого, напроти кінотеатру Київ.

Залишити коментар