Ремонт MacBook Air

Чистка, відновлення після залиття, модернізація

Пропонуємо професійний ремонт будь-якої складності Макбук Ейр 11 та 13 дюймів (i5, i7) у Києві. Профілактична чистка від пилу, компонентний ремонт, відновлення після вологи, апгрейд, заміна комплектуючих з гарантією за найкращою вартістю.

Підтримуємо моделі: A1370, А1369, А1465, А1466, A1932

Професійно та терміново

Чистка, ремонт після потрапляння вологи

Ремонт після залиття

Поломки ноутбуку спричинені потраплянням у нього вологи — одні з найчастіших. Лептопи заливають різноманітними напоями (чай, кава, вода, алкоголь), або навіть повністю занурюють у воду. Іноді випадки не настільки складні, наприклад, несправність з трекпадом та клавіатурою трапляється внаслідок користування мокрими руками. Якщо у ваш Макбук Ейр потрапила волога — терміново зверніться до нас для чистки, сушки та відновлення після залиття. Вода та інша рідина призводить до короткого замикання, корозії деталей, знищення цілих ділянок на материнській платі. Необхідно швидко знеструмити ноутбук, відключити його батарею та очистити осередки вологи. Чекаємо на вас у сервісі Apple BashMac Київ цілодобово та без вихідних!

Комплексне очищення
Ретельна чистка, відмив осередків рідини, сушка Макбук Ейр після потрапляння вологи. Ноутбук повністю розбирається, очищається, після чого проводиться поглиблена діагностика на предмет пошкоджень.
Відновлення клавіатури
Очищуємо та сушимо клавіатуру MacBook Air після залиття її різними типами рідини (вода, напої, алкоголь). Чистка клавіш, механізмів, контактів, діагностика та тестування. Повернемо працездатність вашій клавіатурі.
Чистка, сушка трекпаду
Відновлення роботи тачпаду Макбук Ейр, очищення його від наслідків потрапляння вологи, пилу, бруду, видалення корозії. Вартість варіюється у залежності від складності, ціна повної заміни трекпаду — 1500 грн.
Компонентний ремонт
У разі значних пошкоджень, згорянні контактів та доріжок на платі ми пропонуємо професійний компонентний ремонт MacBook Air у Києві. Відновлення електропровідних доріжок, контактних площадок, заміна пошкоджених елементів.
Гарантія та доступна ціна

Заміна дисплея Макбук Эйр

Заміна екранного блоку

Враховуючи те, що ноутбуки часто переносяться та використовуються в найнесподіваніших місцях — нерідкі випадки їх падіння та залиття рідиною. Як наслідок — пошкодження дисплею (LCD). Крім падінь трапляються удари в торець лептопу, на нього сідають, наступають, придавлюють важкими предметами. У результаті скло та матриця екрану тріскаються, отримують внутрішні пошкодження. Після цього дисплей не працює, залишається темним, або ж на ньому смуги, плями, артефакти. У нашому сервісі ви можете замовити заміну нового або б.у. дисплею MacBook Air всіх моделей (A1369, A1370, A1465, A1466, A1932 ). Екранні блоки Макбук Ейр є у наявності, послуга заміни надається терміново та з гарантією. Пропонуємо лише якісні, перевірені комплектуючі Apple.

Новий дисплей
Встановимо новий оригінальний екран MacBook Air 11’’ та 13’’ з гарантією у Києві. Послуга знадобиться, якщо дисплей вашого ноутбуку розбився, не вмикається, на ньому смуги, плями, артефакти.
Б.У. екран Макбук Ейр
Якщо рідний екранний модуль вашого ноутбуку розбився, не працює, або з’явилися смуги та інші артефакти — пропонуємо заміну перевіреного, оригінального б.у. дисплею MacBook Air у відмінному стані з гарантією.
Обмін дисплею
Пошкоджений екран Макбук Ейр можливо обміняти на новий за зниженою вартістю, якщо ви згодні зачекати близько 3-х тижнів. Комплектуюча відправляється до Apple, де замінюється на нову. Надаємо підмінний ноутбук за необхідності.
Заміна матриці
У деяких випадках виправданим є окрема заміна матриці екрану MacBook Air. Екранний модуль даної моделі розбірний (крім останніх версій). У наявності матриці на Макбук Ейр 11 та 13 дюймів у Києві, зверніться за консультацією.
У наявності нові та б.у. оригінальні акумулятори

Заміна батареї на MacBook Air

Заміна аккумулятору

Акумулятори ноутбуків Епл не вічні, тож не дивно, що через деякий час Макбук Ейр перестає тримати заряд, швидко сідає, відмовляється заряджатися, вимикається. Стан батареї оцінюється за кількістю циклів перезарядки, ємністю, зовнішнім виглядом. Ці показники не сталі, адже кількість циклів може бути невисокою, але батарея вже виснажена. Такі випадки нерідкі і пов’язані з віком ноутбуку, умовами його експлуатації, використанню неякісних аксесуарів. Ми пропонуємо батареї на MacBook Air у Києві, як нові, так і б.у. у гарному стані. У наявності акумулятори на всі моделі: A1369, A1370, A1465, A1466, A1932. На старі версії лептопів можливе встановлення посилених АКБ нової ревізії.

Оригінальні батареї
з гарантією
Сервісний центр Apple BashMac у Києві пропонує тільки оригінальні акумулятори Макбук Ейр високої якості. Не рекомендуємо встановлювати підробки, лише офіційна АКБ працює стабільно та надійно довгий час.
Нова батарея
MacBook Air
Підберемо та встановимо на ваш ноутбук новий оригінальний акумулятор Apple. У наявності АКБ до будь-яких версій Макбук Ейр (11 та 13 дюймів) за оптимальною вартістю. Гарантія якості та довговічності.
Б.У. батарея
Макбук Ейр
Якщо ваш лептоп почав швидко розряджатись, відмовляється заряджатись, вимикається — ви можете замовити встановлення б.у. акумулятору у відмінному стані, з невеликою кількістю циклів перезарядки.
Заміна топкейсу
MacBook Air
Дана послуга знадобиться у випадку якщо пошкодилась клавіатура, трекпад, у поганому стані батарея. У такому разі виправданим є встановлення топкейсу у зборі (вся верхня клавіатурна частина з акумулятором).
FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія