Ремонт Apple HomePod

Професійні послуги з ремонту смарт-колонки

Розумний динамік компанії Епл нерідко страждає від падінь, ударів, на на ньому виходить з ладу кабель живлення, або ж необхідне налаштування. У нас ви можете замовити послуги з ремонту, обміну та настройку Хоум Под у Києві.

Обслуговуємо моделі: A1639

Швидкі строки та доступна вартість обслуговування і заміни

Прайс на послуги ремонту та обміну HomePod

Вирішення будь-яких проблем зі смарт-динаміком

Можливості ремонту HomePod у Києві від BashMac

Чистка від пилу

В залежності від інтенсивності та місця використання, з часом всередині корпусу колонки може скупчитись пил та дрібне сміття. Це може призвести до проблем у роботі, нагріванню, неякісному звуку. Зверніться до нашого сервісного центру для профілактичної чистки Хоум Под від пилу та бруду. Швидко та професійно очистимо ваш динамік.

Заміна кабелю живлення

Шнур яким смарт-динамік Епл підключається до електромережі нерідко отримує пошкодження. Він може переламатись, розірватись, втратити ізоляційну оплітку, або фізичну поломку конектору. У результаті колонка не заряджається, неможливе її підключення. Пропонуємо недорогу заміну оригінального кабелю HomePod у Києві.

Налаштування HomePod

Смарт-динамік здатен програвати музику напряму з Apple Music, а також керувати системами розумного дому HomeKit. Для початку роботи необхідно правильно налаштувати Хоум Под, підключити до iCloud, прив’язати зв’язку ключів Хоум Кіт. Ми професійно налаштуємо ваш динамік Apple у Києві. Зверніться за допомогою у наш сервіс!

Обмін HomePod

При значних пошкодженнях смарт-колонки є сенс не ремонтувати її, а замінити на нову. Ми надаємо таку можливість. Зверніться до нашого сервісного центру Apple у центрі міста для обміну старого зламаного Хоум Под на новий з доплатою. Вигідні варіанти рішення, надамо професійну консультацію та зорієнтуємо по строкам та вартості послуги.

FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія