03Jul

Заміна матриці екрану MacBook Pro Unibody

Новий дисплей
Вартість від $300
Встановлення нового оригінального дисплейного модуля на ваш Макбук Про Юнібаді (13, 15, 17 дюймів).
Б.В. дисплей
Вартість від $150
У наявності екрани б.у. на Макбук Про Юнібаді у гарному, робочому стані (легкі потертості кришки) з гарантією.
Скло екрана
Вартість від 1000грн.
Можливо замінити лише скло дисплея на моделях Unibody, якщо воно розбилось, але матриця ціла.
Заміна матриці
Вартість від $100
Екранний блок Макбук Про Юнібаді розбірний, тому можливо замінити окремо матрицю (за вашим бажанням).

Швидка заміна оригінального екрану с гарантією: новий, б.у, скло, або матриця.

Якщо аналізувати найрозповсюдженіші поломки ноутбуків Епл, то крім залиття рідиною, на другому місті стоять випадки з розбитим дисплеєм. Це не дивно, адже лептопи нерідко падають, їх б’ють, закривають екран, забувши всередині різноманітні предмети, або просто придавлюють. У результаті скло, матриця, або уся верхня кришка отримує пошкодження: тріщині, сколи, деформацію. Навіть, якщо на поверхні не помітно пошкоджень, — на зображенні з’являються смуги, подвоєння, різноманітні артефакти. Іноді дисплей взагалі не вмикається. У таких випадках — зверніться до нашого сервісного центру Apple BashMac для заміни екрану MacBook Pro Unibody у місті Київ. Завжди у наявності нові та б.у. дисплеї за найкращою ціною, з гарантією.

Симптоми несправності

  • Екран ноутбуку не вмикається (залишається темним);
  • Розбилось скло, або матриця;
  • На зображенні смуги та артефакти;
  • Верхня кришка деформована, вм’ятини.

Необхідне рішення

Якщо екран вашого Макбук Про Юнібаді розбився, не вмикається, на зображенні з’явились смуги та інші спотворення — запрошуємо до нашого сервісу на безкоштовну діагностику та швидку заміну дисплею. Ми пропонуємо найвигідніші варіанти вирішення проблеми: нові та б.у. екрани. За бажанням можливо замовити заміну скла або матриці. Чекаємо вас для професійної консультації!

Як замінити дисплей, скло або матрицю на MacBook Pro Unibody?

Якщо на нових Макбук Про Ретіна існує лише єдиний варіант — заміна дисплейного модуля у зборі, то на попередніх моделях Юнібаді можливо окремо замінити скло та матрицю. Це пов’язано з тим, що на даних ноутбуках екранний блок розбірний. Звичайно найкращим рішенням — є встановлення нового або б.у. дисплея, це забезпечить заводську якість. Але за вашим бажанням, можливо замінити лише пошкоджене скло, або LCD. Наш сервіс спеціалізується на ремонті лише комп’ютерної техніки Apple, тому завжди у наявності необхідні комплектуючі. Послуги надаються у максимально швидкі строки, за доступною вартістю, з гарантією якості.

Купити та встановити новий або б.у. екран Макбук Про Юнібаді у Києві

У столиці України проблему з несправним дисплеєм ноутбуку Епл вирішити легко. Пропонуємо відразу звертатись до нашого професійного сервісного центру BashMac. Тут ви отримаєте безкоштовний огляд пристрою, консультацію та підбір найвигідніших варіантів рішення. Робота з заміни екрану буде проведена у найкоротші строки, якісно та надійно. Знайти нас легко: зателефонуйте та завітайте до офісу сервісу, який знаходиться у центрі міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого. Чекаємо на вас!

Залишити коментар