Ремонт Time Capsule та AirPort Express

Відновлення роботи серверів та маршрутизаторів Apple

Безкоштовна діагностика з подальшим ремонтом Епл Тайм Капсули та Ейр Порт у місті Києві. Професійне обладнання, вирішення найскладніших проблем, наявність необхідних запчастин. Консультація та налаштування.

Обслуговуємо моделі: A1254, A1302, A1409, A1470, A1034, A1143, A1264, A1354, A1408, A1521.

Доступно та швидко у сервісі Apple

Ціна на ремонт Time Capsule, AirPort Express

Вирішення будь-яких проблем з вашим девайсом Епл

Всі послуги з обслуговування Тайм Капсули та Ейр Порт

Заміна кулеру

Поломка вентилятору на Time Capsule та AirPort Express — одна з найчастіших. Це пов’язано з постійною роботою комплектуючої, яка забезпечує охолодження системи. Якщо не проводити профілактичну чистку, кулер забивається пилом, під лопаті потрапляє дрібне сміття що призводить до поломки. Деталь може вийти з ладу також від природного зносу від часу. У результаті пристрій перегрівається, вимикається, видає сильний шум, гудіння. Пропонуємо термінову заміну вентилятору Тайм Капсули або Ейр Порт Експрес у нашому сервісі Київ.

Заміна диску

Для зберігання та резервного копіювання файлів на сервері Apple Time Capsule встановлений жорсткий диск HDD. Вінчестер може вийти з ладу внаслідок механічного пошкодження, появі Bad blocks, потрапляння рідини, різких коливань напруги. Зверніться до нашого сервісного центру BashMac для професійного тестування диску, та встановлення нового HDD або швидкого SSD накопичувача. Це дозволить зберегти ваші дані, збільшить швидкість запису та зчитування інформації. Безкоштовна діагностика та термінове виконання робіт.

Ремонт блоку живлення

Для забезпечення безперебійної роботи серверу та маршрутизатору Apple вони оснащені специфічним блоком живлення. Ця деталь виходить з ладу досить рідко, тим не менш, такі випадки зустрічаються. Особливо при потраплянні вологи у пристрій, його падіннях, або ж різких коливаннях напруги у електромережі. У результаті девайс не вмикається, іноді відчутний запах гару та сліди від згоряння. Пропонуємо безкоштовно продіагностувати несправність, після чого ви можете замовити у нашому сервісі (Київ) ремонт блоку живлення AirPort Express та Time Capsule.

Чистка від пилу та бруду

Всі пристрої які оснащені кулером та радіаторами охолодження з часом починають забиватись пилом. Це пов’язано з тим, що при роботі вентилятор затягує всередину корпусу різноманітне дрібне сміття та пил, які осідають на деталях товстим шаром та заважають нормальному охолодженню. Якщо ваш сервер або маршрутизатор почали гудіти, шуміти, грітись, вимикатись — замовте профілактичну чистку Time Capsule або AirPort Express у нашому сервісному центрі (з заміною термопасти).

Обмін Time Capsule, AirPort Express

Деякі значні поломки даних пристроїв не мають сенсу у ремонті, вигідніше обміняти старий прилад на новий. Ми надаємо таку послугу. Якщо ви бажаєте обміняти свій старий AirPort Express, або Time Capsule на новий з доплатою — зверніться до нашого менеджера для консультації та огляду вашого девайсу. Швидко проконсультуємо вас про умови обміну та вартість на кожну конкретну модель.

FREE
Безкоштовна діагностика
10 років
Більше 10 років досвіду
1 день
Швидкий ремонт
3-12 міс.
Офіційна гарантія