05.03.2019

Встановлення macOS

Чиста установка macOS
Чисте встановлення macOS

300 грн.

 • Безкоштовна діагностика Mac;
 • Чистова установка системи macOS;
 • Базове налаштування, тестування.
macOS з програмами
Встановлення програм на macOS

800 грн.

 • Діагностування обладнання Мак;
 • Встановлення системи з програмами;
 • Налаштування, оптимізація роботи ПЗ.

Встановлення операційної системи Макос на ваш Макбук, Аймак та іншу техніку Мак найчастіше знадобиться при покупці пристрою, встановлені нового диску (HDD, SSD), для продажу комп’ютеру. Або ж якщо ви бажаєте отримати систему з встановленим пакетом найкращих програм та утиліт. Звичайно можливо самостійно провести дану процедуру, але простіше замовити встановлення macOS у нашому сервісі Apple BashMac у Києві. Послуга надається терміново та професійно, має невисоку вартість. Вже через 30-ть хвилин ви отримаєте готове замовлення з якісно встановленою та налаштованою системою!

Коли потрібно встановлення macOS?

 • При покупці нового комп’ютеру Мак;
 • При модернізації пристрою (новий диск);
 • Щоб повністю (начисто) оновити систему;
 • Для отримання macOS з пакетом програм;
 • Передпродажна підготовка MacBook, iMac.

Як замовити установку системи?

Завітайте до нашого сервісного центру зі своїм комп’ютером Mac. Повідомте яку саме версію Макос (Sierra, High Sierra, Mojave) ви бажаєте отримати, та чи потрібно встановлювати пакет найкращих, популярних програм. Ми безкоштовно продіагностуємо обладнання вашого комп’ютеру, після чого швидко та якісно встановимо систему macOS та всі програми.

Ручне чистове встановлення Apple macOS

Чисте встановлення macOS

Чистове встановлення macOS

Дана послуга надається якщо вам не потрібно зберігати дані на пристрої, лише начисто встановити нову операційну систему. Наш спеціаліст діагностує та готує Мак для процедури, після чого швидко та якісно встановлює macOS необхідної версії. Наприклад, для пристроїв до 2011 року виправданим є встановлення версії 10.12, для більш нових: 10.13, 10.14.

Встановлення Макос з програмами

Встановлення macOS з пакетом програм

Встановлення macOS з пакетом програм

Ви можете замовити не тільки чисту операційну систему, але й встановлення великого пакету найпопулярніших програм. Список включає у себе найвідоміші професійні програми та утиліти які знадобляться вам у повсякденній діяльності. Версії програмного забезпечення відповідають версії macOS, постійно оновлюються та актуалізуються.

Допомога з встановлення Apple macOS у Києві

Допомога в встановленні macOS

Допомога в встановленні macOS

Наш сервісний центр спеціалізується на обслуговуванні, ремонті та налаштуванні техніки Епл. Окреме направлення — якісне встановлення, оновлення та відновлення операційної системи Макос та програм. Зверніть увагу, якщо ви маєте досить старенький Мак, то для прискорення його роботи є сенс замовити модернізацію у нашому сервісі: встановлення SSD диску, збільшення об’єму оперативної пам’яті. Послуги надаються у максимально стислі строки, професійно та за доступною ціною. Зверніться для безкоштовної консультації та швидкого вирішення проблеми!

Коментарі
 • Доброго вечора! Хотів би встановити adobe photoshop, adobe illustrator на MacBook
  24.10.2023
  Доброго вечора! Хотів би встановити adobe photoshop, adobe illustrator на MacBook reply
  • BashMac
   01.11.2023
   Доброго. з 11-18 чекаємо на вас reply
Залишити коментар