28Oct

Профілактична чистка MacBook Air

Чистка від пилу
Вартість 700 грн.
Професійно очистимо пил та бруд, що скупчився всередині корпусу ноутбуку, замінимо термопасту.
Очищення трекпаду
Вартість 500 грн.
Очищення тачпаду та його механізму від бруду та вологи, відновлення стандартної працездатності.
Відновлення клавіатури
Вартість 500 грн.
Чистка клавіатури після потрапляння рідини та різноманітних субстанцій (клавіші залипають).
Видалення антибліку
Вартість 1500 грн.
Видалимо шар олеофобного покриття на екрані Макбук Ейр, якщо на дисплеї відтиски, нечітке зображення.

Швидка, якісна чистка MacBook Air від пилу з заміною термопасти у Києві!

Як і будь-яка інша комп’ютерна техніка Apple, Макбук Ейр вимагає періодичного очищення від пилу та бруду, що зібрався всередині корпусу. У процесі експлуатації, мілкі частини сміття та пил осідають на поверхні внутрішніх компонентів, у результаті чого, ноутбук починає перегріватися, шумить, навіть вимикається при великих навантаженнях. Необхідно терміново почистити лептоп, замінити свіжу термопасту під радіатором. Замовте професійну чистку MacBook Air нашому сервісі BashMac Київ, швидко та недорого!

Симптоми несправності

  • Ноутбук давно не чистили від пилу;
  • Мабук Ейр сильно гріється, шумить;
  • Бруд видно у портах, між клавішами;
  • Ноутбук зависає, вимикається.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісу для безкоштовного огляду стану ноутбуку. Ми швидко визначимо чи необхідна чистка, навіть продемонструємо вам забруднення. Після цього, на протязі 30-ти хвилин ми очистимо Макбук Ейр від пилу, замінимо термопасту. Також пропонуємо чистку клавіатури, тачпаду, антибліку на дисплеї.

Коли необхідна чистка MacBook Air?

Профілактичну чистку необхідно проводити хоча б раз на рік, не зважаючи на те, чи є ознаки забруднення. Але, якщо вам цікаво за яких обставин потрібна термінова чистка, то можна виділити такі. Макбук Ейр почав перегріватись (іноді навіть гарячий корпус), постійно шумить кулер, зависає під час роботи, може навіть вимкнутись. У свою чергу клавіатуру необхідно почистити, якщо клавіші перестали нормально натискатись, залипають. Теж саме стосується тачпаду. Для самостійної чистки необхідний досвід та інструмент (а також якісна термопаста). У нашому сервісі профілактична чистка MacBook Air — це швидка процедура за доступною ціною. Чекаємо на вас!

Залишити коментар