16Oct

Заміна клавіатури MacBook Air

Заміна клавіатури
(моделі до 2018 р.)
Вартість 2000 грн.
Встановимо нову клавіатуру на ваш Макбук Ейр з гарантією. Якщо клавіатура ноутбуку вийшла з ладу.
Заміна клавіш
(моделі до 2018 р.)
Вартість 100 грн.
Замінимо окремі клавіші, якщо вони зламалися, стерлися символи, відпали. У наявності будь-які клавіші.
Заміна топкейсу
(моделі з 2018 р.)
Вартість 5000 грн.
На моделях Макбук Ейр з 2018 року встановлено нові клавіатури, які міняються у зборі з топкейсом.
Заміна клавіш
(моделі з 2018 р.)
Вартість від 200 грн.
У наявності будь-які клавіші на нові клавіатури Макбук Ейр 2018 року та новіші. Швидко замінимо пошкоджені.

Оригінальні клавіатури та окремі клавіші на MacBook Air у Києві

Клавіатурою ноутбуку користуються постійно та інтенсивно, тому з часом вона може вийти з ладу. Найчастіше причинами поломки стає залиття клавіатури рідиною, скупчення пилу та сміття, фізичні пошкодження при ударі, падіння на неї важкого предмету. У результаті може пошкодитись як весь клавіатурний блок, так і окремі клавіші. Пропонуємо заміну клавіатури, топкейсу на MacBook Air у місті Києві, а також встановлення окремих клавіш.

Симптоми несправності

  • Клавіатура повністю не працює;
  • Клавіші залипають, не натискаються;
  • Відпали, загубилися деякі клавіші;
  • Клавіатура була залита рідиною.

Необхідне рішення

Зверніться до нашого сервісного центру Apple BashMac для професійної діагностики безкоштовно. Наші спеціалісти швидко встановлять несправність та запропонують вигідне рішення. Ремонтуємо клавіатури Макбук Ейр, міняємо окремі клавіші. Швидко та за доступною ціною.

Причини поломки клавіатури Макбук Ейр

Клавіатурні блоки MacBook Air до 2018 року виявилися вдалими, їх поломки досить рідкісні. Найчастіше несправності пов’язані з власною неуважністю користувачів, якщо на клавіші вилили рідину (вода, напої), або їх фізично пошкодили. Іноді фактором поломки може стати велике скупчення пилу та бруду у механізмах клавіш, хоча така проблема більш властива на нових клавіатурах з 2018 року. Якщо виникли проблеми з клавіатурою, вона не працює, залипає, відпали клавіші — зверніться до нашого сервісу для ремонту.

Про заміну topcase на MacBook Air 2018

Моделі Макбук Ейр з 2018 року отримали нові клавіатурні блоки з механізмом типу “метелик” (як на MacBook 12’’ та Pro Touch). Хоча вони зручніші у користуванні, втім менш надійні. Найчастіше поломки відбуваються через потрапляння у механізми пилу. На відміну від попередніх моделей, на MacBook Air 2018 клавіатура міняється тільки у зборі з топкейсом (верхньою кришкою з батареєю). Дані комплектуючі є у наявності, запрошуємо на діагностику та швидке вирішення проблеми. Сервіс BashMac знаходиться у центрі Києва, поблизу метро Площа Льва Толстого. Чекаємо на вас!

Залишити коментар