17Sep

Ремонт підсвітки екрану iMac

Ремонт підсвітки
Вартість 2500 грн.
Комплексна діагностика та компонентний ремонт системи підсвітки (якщо екран або його половина темна).
Заміна світлодіодів
Вартість 3000 грн.
Діагностика та комплексний ремонт підсвітки з заміною світлодіодів (якщо екран висвітлюється нерівномірно).

Швидке вирішення проблеми з темним, нерівномірно освітленим екраном iMac у Києві!

Дисплейний модуль моноблоку — досить складна конструкція, яка крім скла, матриці, та інших компонентів, має також систему підсвітки. На попередніх (товстих) iMac підсвічування екрану здійснюється через світлодіодну стрічку, яка встановлена у нижній частині. Дана система нерідко виходить з ладу, у результаті чого дисплей може бути повністю темним, освітлюватись нерівномірно (“ялинка” на зображенні), або працює тільки половина екрану (зазвичай права). Для вирішення проблеми наш сервісний центр Apple BashMac пропонує комплексний ремонт підсвітки Аймак у Києві!

Симптоми несправності

  • Дисплей Аймак повністю темний (хоча матриця справна);
  • Темна половина екрану (найчастіше ліва);
  • Нерівномірне освітлення дисплею;
  • Дисплей періодично “гасне” та вмикається.

Необхідне рішення

Пропонуємо безкоштовну діагностику вашого моноблоку Епл, з подальшим ремонтом системи підсвітки iMac. В залежності від причини поломки, проведемо компонентний ремонт контактів, елементів на материнській платі, замінимо світлодіоди. Робота проводиться швидко, за доступною вартістю, з гарантованою якістю. Необхідні запчастини у наявності. Чекаємо на вас!

Про ремонт підсвітки екрану iMac 2008-2014 р.в

Ремонт підсвітки екрану iMac

Ремонт підсвітки екрану iMac

На моноблоках Аймак до моделі Slim система підсвітки була відокремлена від інших компонентів, тобто розбірний модуль дисплею дозволяє отримати доступ до світлодіодів та замінити їх. Причина несправності не завжди у дефектних світлодіодах, часто страждають контакти їх підключення, контроллер, або інші елементи на материнській платі. Тому необхідна попередня діагностика у нашому сервісі, після якої буде точно встановлена поломка. За результатами ми пропонуємо комплексне відновлення системи підсвічування Apple iMac за найкращою вартістю, з гарантією.

Чи можливий ремонт підсвітки нових iMac та iMac Pro?

Дисплей нових iMac

Дисплей нових iMac

Починаючи з тонких моделей Аймак, конструкція дисплейного модулю змінилася. Відтепер від являє собою монолітний блок, система підсвітки нерозбірна, замість звичайних світлодіодів використовуються довговічні LED. Як правило, нові моделі моноблоків Apple не мають проблем з підсвіткою, частіше виходить з ладу матриця, шлейф та інші складові. Тому, якщо з’явилися проблеми з зображенням на вашому iMac Slim — завітайте до нас на безкоштовну діагностику. Ми швидко встановимо несправність, та запропонуємо найвигідніший варіант ремонту. Знаходиться сервіс BashMac у центрі міста, напроти кінотеатру Київ (метро Площа Льва Толстого).

Залишити коментар