06Nov

Ремонт динаміків, мікрофону MacBook Pro Unibody

Заміна динаміку
Вартість 800 грн.
Встановимо новий оригінальний динамік (або обидва) на ваш Макбук Про (Unibody).
Заміна мікрофону
Вартість 500 грн.
Встановлення нового робочого мікрофону (оригінал) на Макбук Про 13, 15 дюймів.

Оригінальні динаміки та мікрофон на MacBook Pro Unibody у Києві, швидка заміна!

Для прослуховування та запису звуку в Макбук Про вбудовано динаміки та мікрофон. Хоча вимагати від стандартних Speakers надто багато неможливо, все ж таки їх цілком вистачає для побутового використання. Так само, зручно користуватись вбудованим Microphone, за допомогою якого можна записати голосове повідомлення, спілкуватись у месенджерах, або давати команди Siri. Найчастіше мультимедійні компоненти виходять з ладу через потрапляння рідини, бруду, або просто від старості. Тому, ми пропонуємо швидкий ремонт, заміну оригінального мікрофону на динаміків на MacBook Pro Unibody у Києві!

Симптоми несправності

  • Зник звук на Макбук Про, або працює тільки один динамік;
  • Погіршилась якість звучання: хрипіння, тріск, поміхи;
  • Надто тихий, нерозбірливий звук;
  • Перестав працювати (записувати) мікрофон.

Необхідне рішення

Чекаємо на вас у нашому сервісному центрі Apple BashMac на безкоштовну діагностику ноутбуку! Наш спеціаліст протестує та огляне стан мультимедійних комплектуючих, після чого вам буде запропоноване найкраще рішення: ремонт, заміна мікрофону, одного або обох динаміків на MacBook Pro Unibody 13, 15, 17 дюймів у Києві. Пропонуємо тільки оригінальні запчастини Apple з гарантією. Швидкі строки виконання робіт, доступна ціна!

Чому зник (зіпсувався) звук на MacBook Pro Unibody?

Хоча прийнято називати динаміки Макбук Про “лівим та правим”, але у моделі Юнібаді, одна з деталей знаходиться не збоку, а майже по центру. При чому, один з динаміків йде у комплекті з сабвуфером. Втім, поломки динаміків не залежать від їх розташування. Причини несправності даних деталей, у більшості випадків, пов’язані з механічним пошкодженням, потраплянням води та бруду, а також природним зносом від часу. Чутлива мембрана “гучномовця” іноді лопається, від чого звук погіршується (хрипіння). Щодо мікрофону, то найчастіше він страждає від різноманітної рідини. Ці комплектуючі не ремонтуються, але ви можете замовити заміну динаміку та мікрофону у нашому сервісі BashMac, що знаходиться у центрі Києва.

Залишити коментар