02Oct

Заміна/ремонт USB-C порта на MacBook

Ремонт USB-C
Вартість від 500 грн.
Чистка та ремонт порту, якщо у ньому сміття, потрапила волога, поганий контакт.
Заміна USB-C
Вартість 1000 грн.
Заміна роз’єму, якщо він фізично пошкодився, був вирваний з корпусу, сильна корозія.

Швидкий ремонт USB-C портів на нових MacBook 12’’ у Києві!

Нові Макбук 12 дюймів обладнані лише USB-C портами, замість стандартних USB-A у попередніх моделях. Це досить зручно, можливо підключати до роз’єму як зарядний пристрій, так і іншу периферію. Все ж у такого типу портів є слабкі місця. Зважаючи на те, що вони досить невеликі за розміром, всередині може скупчуватись пил, дрібне сміття. Але ще частіше, їх просто ламають, випадково зачепившись за шнур. У результаті роз’єми вириваються з корпусу та потребують термінової заміни.

Симптоми несправності

  • Не працює USB-C порт;
  • Нестабільна зарядка, слабкий контакт;
  • У роз’єм потрапив пил, сміття, волога;
  • Порт пошкодився, вирваний з корпусу.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісного центру Apple BashMac для безкоштовної діагностики поломки. За її результатами ми запропонуємо ремонт, або повну заміну USB-C порту у Києві. Дана оригінальна комплектуюча є у наявності на нашому складі, встановлюємо швидко, з гарантією якості. Чекаємо на вас!

Чому перестав працювати USB-C порт на Макбук?

Ремонт USB-C після залиття

Ремонт USB-C після залиття

Якщо у попередніх моделях стандартні USB-A роз’єми були більш міцними та зносостійкими, то у нових — USB-C нерідко виходять з ладу. Як вже було вказано раніше, причинами може стати потрапляння всередину різноманітного сміття або вологи. Крім того, власники попередніх версій звикли до магнітних коннекторів MagSafe, які легко від’єднуються, якщо випадково зачепити кабель. У нових роз’ємах така можливість відсутня, тому їх часто виривають “з м’ясом”. У результаті необхідна заміна USB-C порту, яку ви можете швидко замовити у нашому сервісі. Відвідайте наш офіс у центрі Києву, поблизу станції метро Площа Льва Толстого (Малий Пассаж).

Залишити коментар