25Nov

Ремонт USB Type-C портів MacBook Pro Touch Bar

Ремонт/чистка
Вартість від 1000 грн.
Розборка, чистка або легкий ремонт USB-C порту, у випадку забруднення, потрапляння рідини (корозія).
Складний ремонт/заміна
Вартість від $100
Компонентний ремонт елементів на материнській платі (відповідальних за роботу порту), або заміна USB-C.

Професійне відновлення USB Type-C роз’ємів на MacBook Pro Touch Bar у Києві

Нові Макбук Про з Тач Бар комплектуються лише портами USB-C (Thunderbolt 3). Саме через них відбувається заряджання ноутбуку, підключення iPhone, iPad, зовнішніх моніторів, та периферії. Не зважаючи на деякі переваги портів даного типу, тим не менш, досить часто вони виходять з ладу. Найчастіше, це пов’язано зі згорянням компонентів внаслідок перевантаження, підключення несумісних пристроїв, неякісних перехідників, потраплянням вологи та бруду. Наш сервісний центр Apple BashMac у Києві пропонує чистку, ремонт та заміну USB-C портів MacBook Pro Touch Bar 13-inch, 15-inch у Києві.

Симптоми несправності

  • Не працює один або декілька портів на Макбук Про Тач Бар;
  • У портах бруд, пил, різноманітні субстанції;
  • Потрапила волога до роз’єму (окисли, корозія);
  • Не вдається підключити до USB-C зарядку, або гаджет.

Необхідне рішення

Для точного встановлення стану роз’єму та причин його поломки — зверніться до нашого сервісу для безкоштовної діагностики. За її результатами ми запропонуємо чистку, ремонт, або заміну порту. Компонентне відновлення USB-C відбувається на спеціалізованому обладнанні, з гарантією. Швидко відновимо роботу порту на MacBook Pro Touch Bar у місті Київ! Чекаємо на вас вже сьогодні!

Про ремонт USB Type-C

На моделях MacBook Pro Touch Bar з 2016 року встановлено лише порти USB Type-C (Thunderbolt 3), замість USB-A у попередніх моделях. Дані роз’єми є універсальними, використовуються для заряджання лептопу, підключення до нього зовнішніх пристроїв. Ремонт портів USB-C має деякі особливості, з огляду на їх конструкцію. Крім пошкодження самого “гнізда” та його внутрішніх контактів, часто виникають несправності з елементами на материнській платі, які відповідають за живлення та синхронізацію. В таких випадках необхідний компонентний ремонт, відновлення пошкоджених елементів. Пропонуємо замовити професійний ремонт або заміну портів вашого ноутбуку у нашому сервісі!

Залишити коментар
Залишити коментар

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:170 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/functions.php(4755): ob_end_flush() #2 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #5 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/load.php(1052): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 170