03Jul

Заміна відеокарти в ноутбуці Apple

Замінити або відремонтувати відеокарту в ноутбуці — не просто, особливо в порівнянні з відеокартами настільних ПК. У даній статті описуються можливості заміни відеокарти на MacBook різних моделей.

Типи відеокарт ноутбуків Apple:

Перший тип являє собою інтегрований відеодаптер, який знаходиться у центральному процесорі (CPU). Такими відеокартами оснащуються бюджетні ноутбуки Епл: MacBook (12’’), MacBook Air та деякі MacBook Pro. Як правило, дана деталь отримує пошкодження дуже рідко, а при поломці ЦП — необхідно міняти всю материнську плату. 

Другий тип відеокарт — дискретний відеочіп (GPU). Це окремий графічний процесор розпаяний на материнській платі. Даним типом відеокарт оснащуються професійні MacBook Pro Unibody, Retina, Touch Bar (додатково до інтегрованого відео). Комплектуюча нерідко виходить з ладу. Причини: перегрівання, потрапляння вологи, коротке замикання. Замінити дискретну відеокарту на Макбук Про — можливо за допомогою компонентного BGA ремонту. Дефектна запчастина демонтується на професійній паяльній станції, та встановлюється нова, необхідної моделі та ревізії.

Проконсультуватися щодо заміни відеочіпа та покупки нової відеокарти для ноутбука, ви можете за телефонами знаходяться на сайті, або завітайте до сервісу Apple BashMac у Києві.

Поради щодо профілактики поломок відеокарти:

  • Замовляйте чистку системи охолодження не рідше ніж раз на рік;
  • Не піддавайте ноутбук підвищеним навантаженням під час ігор або обробки відео, просто в спеку, не залишайте на дивані чи ліжку, перекриваючи доступ повітря;
  • Як можна рідше використовуйте «режим сну» — це може викликати проблеми у ноутбуків з потужними відеокартами.

У разі необхідності заміни або відремонтувати відеокарту — дуже важливо звернутися в сервіс, де гарантовано якісно проводять ремонтні роботи. У сервісному центрі BashMac пропонується швидка і якісна заміна відеочіпу. В нашому сервісі працюють професіонали високої кваліфікації на сучасному обладнанні, що дозволяє проводити якісну заміну відеокарти.

Сервісний центр BashMac пропонує якісну заміну відеокарти ноутбука Apple і надає гарантію на виконані роботи до 90 днів.

Чи можна встановити іншу відеокарту на Макбук?

Відеокарта ноутбука являє собою відеочіп, розпаяний на материнській платі, та має власну схему підключенняа. Зважаючи на те, що для кожного чіпа ця схема індивідуальна, апгрейд відеокарти ноутбука — неможливий. У Віндоус-ноутбуках виробники іноді встановлюють відеокарти на слоті, аналогічно відеокартам на звичайних комп’ютерах, але, як правило, навіть при відповідності слота підключення, форма печатної плати не дозволяє встановити іншу відеокарту в ноутбук.

Заміна відеокарти ноутбука — це тільки одна з численних видів робіт, які здійснює наш сервісний центр. Звертайтеся до професіоналів своєї справи, і ви будете приємно здивовані якісним і своєчасним ремонтом вашого MacBook  у Києві!

Залишити коментар