05Feb

Вирішення проблеми з залипанням клавіш MacBook

На моделях MacBook (2015-2019 років) з клавіатурою типу “метелик” (butterfly), іноді виникає проблема з застряганням клавіш. Найчастіше, причина даної несправності — це скупчення пилу та дрібного сміття у механізмах. Але у останній час, почастішали випадки, коли проблема не пов’язана з забрудненням, а є суто механічною. У цій статті ми розповімо про причини залипання клавіатури Макбук, та ремонт даної несправності у сервісі Apple BashMac Київ.

Симптоми проблеми з клавіатурою:

  • При наборі тексту на MacBook деякі символи не вводяться, доводиться декілька разів натиснути на клавішу;
  • Поява подвійних символів — ви натискаєте на клавішу Макбук один раз, але вона залипає і літери повторюються.

Моделі на яких присутня проблема з клавішами:

  • MacBook Pro Touch Bar 13” та 15” (з 2016 року);
  • MacBook 12” (з 2015 року);
  • MacBook Air (з 2018 року).

Ремонт клавіш MacBook у Києві (не натискаються або подвоюють символи)

Спеціалістами нашого сервісного центру будо знайдено рішення у випадку з залипаючими клавішами. Причина криється у дефекті мембрани окремих клавіш. Запрошуємо до нашого сервісу для ремонту клавіатури Макбук, вирішення проблеми з повторенням символів, або застряганням клавіш. Ми швидко та безкоштовно продіагностуємо ваш ноутбук, та проведемо професійний ремонт у найкоротші строки. До ваших послуг також професійна чистка клавіатури MacBook від пилу та бруду.

Сервіс BashMac знаходиться у центрі Києва, вул. Велика Васильківська, 18 (станція метро Площа Льва Толстого).

Залишити коментар
Залишити коментар

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function WP_Optimize() in /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php:170 Stack trace: #0 [internal function]: wpo_cache('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/functions.php(4755): ob_end_flush() #2 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(287): wp_ob_end_flush_all('') #3 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action(Array) #5 /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-includes/load.php(1052): do_action('shutdown') #6 [internal function]: shutdown_action_hook() #7 {main} thrown in /sata2/home/users/bashmac/www/www.bashmac.ua/wp-content/plugins/wp-optimize/cache/file-based-page-cache-functions.php on line 170