26Jul

Діагностика Apple iMac

Діагностика, тестування
Вартість — безкоштовно
Професійний безкоштовний огляд та тестування вашого iMac (Slim, Alumіnum, Pro) з метою пошуку, точного встановлення поломки.
Діагностика з розбором
Вартість 500 грн.
У складних випадках (неоднозначних симптомах) інженер ретельно діагностує оснащення iMac після його розбору.

Зверніться до нашого сервісу для найточнішої діагностики моноблоку Apple у Києві!

Огляд та діагностика Аймак — найголовніший етап у будь якому ремонті. Адже особливо важливо на самому початку точно встановити несправність та її причини. Чимало ознак поломок різних компонентів моноблоку мають схожі прояви. Тому щоб не ремонтувати навмання, ми спочатку проводимо поглиблену діагностику та тестування. За результатами професійного огляду буде знайдена конкретна поломка, названа вартість її ремонту та строки. Звертаючись до нашого сервісного центру Apple BashMac у Києві, ви завжди можете бути впевнені у точному, швидкому діагнозі, після чого ми запропонуємо найвигідніші варіанти вирішення!

Симптоми несправності

  • Необхідно обстежити iMac після покупки, зміни власника;
  • Аймак не вмикається, темний екран;
  • Моноблок перезавантажується, вимикається;
  • Проблеми з завантаженням, зависання;
  • Проблеми після падіння, перепаду напруги, води.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісу для професійної діагностики вашого iMac цілковито безкоштовно. Наш досвідчений інженер огляне моноблок, за необхідності протестує його роботу за допомогою спеціалізованого софту (ASD). У складних випадках, коли поверхневий огляд є недостатнім, ми пропонуємо поглиблену діагностику з розбором корпусу за доступною ціною. За результатами ви отримаєте точну відповідь що необхідно ремонтувати, скільки це буде коштувати.

Як проходить діагностика iMac?

Крім поверхневого огляду стану корпусу, дисплею, портів та ін., особлива увага приділяється тестуванню оснащення моноблоку. Ми обов’язково проводимо тестування відеокарти, жорсткого диску (або SSD), оперативної пам’яті, системи живлення, заміряємо робочу температуру. Для тестів використовуються спеціалізовані професійні програми (Apple Service Diagnostics), що гарантує точний результат. Іноді, при плаваючій несправності (яка проявляється не постійно), Аймак необхідно залишити у сервісі для спостереження. Ми зацікавлені надати результати якомога швидше, тому у більшості випадків діагностика успішно проводиться у вашій присутності.

Коли необхідна поглиблена діагностика Аймак з розбором?

Діагностика iMac з розбором

Діагностика iMac з розбором

Хоча більшість поломок моноблока швидко визначаються відразу після відвідування нашого сервісного центру Епл у Києві, існують випадки, коли для діагностування необхідно його розібрати. Насамперед, це пов’язано з механічними поломками після падіння, перепаду напруги, потрапляння води. Також деякі несправності мають схожі симптоми, тому потрібно ретельно обстежити конкретні комплектуючі. У такому випадку ми пропонуємо діагностику iMac з розбором корпусу. Інженер знімає дисплей моноблоку отримуючи доступ до внутрішнього оснащення, та по черзі оглядає всі деталі, поки не буде знайдено причину поломки. Бажаєте отримати дійсно професійну діагностику Аймак? Чекаємо вас у сервісі BashMac що знаходиться у центрі міста, поблизу м. Площа Льва Толстого!

Залишити коментар