10Aug

Заміна або відключення відеочіпа MacBook Pro Unibody у Києві

Усі без виключення MacBook Pro 15″ та 17″ (корпус Unibody) оснащені двома типами відеокарт: вбудована в процесор та дискретна. Інтегрована призначена для базової роботи з графікою, а дискретний відеочіп — для складних процесів (відеомонтаж, створення графіки, 3D моделювання та ін.). Дискретний відеоадаптер отримує найбільше навантаження, він сильно нагрівається та з часом виходить з ладу. Це явище найчастіше спостерігається на моделях з номером A1286, A1297 (Early 2011). Подовжити “життя” відеокарти допоможе своєчасна профілактична чистка Макбук Про. Але якщо проблема все ж таки трапилася — пропонуємо відключити або замінити відеочіп у нашому сервісі.

Налаштування перемикання відеокарт

перемикання графіки на Мак

У системі macOS вбудована функція перемикання з інтегрованої на дискретну графіку. Тобто, ми можемо відключити інтегровану карту, та працювати на більш потужній. Зробити це досить просто:

 1. Заходимо до «Системних налаштувань».
 2. Знаходимо значок «Енергія».
 3. Ставимо галочку у пункті «Automatic graphics switching».

Деякі власники Мак також використовують програму gfxCardStatus для створення власних сценаріїв роботи з відео. Проте, такий крок виправданий лише у випадку, якщо дискретний відеочіп справний. Якщо він згорів або працює некоректно — програмні методи не допоможуть вирішити проблему. У такому разі необхідне апаратне відключення відеокарти, або її заміна у нашому сервісному центрі.

Як відключити дискретний відеоадаптер на MacBook Pro

апаратне відключення дискретного відео на MacBook Pro

Найчастіше проблеми з відеокартою супроводжуються такими ознаками:

 • Поява різнокольорових вертикальних смуг на дисплеї, артефактів.
 • Чорний або білий екран у процесі завантаження.
 • Подвоєння зображення, активна тільки частина дисплею.
 • Перезавантаження ноутбуку, шум, перегрівання.

Для точного встановлення несправності пропонуємо професійну діагностику у сервісі. Іноді подібні симптоми спостерігаються при пошкоджені матриці або шлейфу.

Найдешевший способом вирішення проблеми є відключення дискретної відеокарти на компонентному рівні. Хоча ви можете знайти інформацію як це зробити за допомогою програмних засобів, проте це не тільки складно, але й не гарантує результату. Якщо ж апаратно відключити GPU MacBook Pro Unibody 2011 — ноутбук буде працювати на вбудованій відеокарті. Цього вистачить для роботи з офісними додатками, перегляду інтернет, відео та ін. У методу є як переваги, так і деякі недоліки.

Переваги

 • Нормальна, стабільна робота комп’ютеру на інтегрованому відео, відсутність апаратних проблем. Не забувайте вчасно міняти акумулятор MacBook Pro.
 • Залишаються всі функції дисплею, наприклад, регулювання яскравості.
 • Потужності вбудованої графіки вистачає для звичайного, побутового використання ноутбуку.

Недоліки

 • Неможливо запустити Windows через Boot Camp.
 • Не підключаються зовнішні дисплеї.
 • Недостатньо ресурсів для роботи у професійних графічних, відео програмах.

Скільки коштує відключення відеокарти MacBook Pro Unibody? Ціна у нашому сервісі: 100-150 доларів (залежно від моделі).

Як замінити відеокарту на MacBook Pro Unibody

заміна відеочіпу на апаратне відключення дискретного відео на MacBook Pro Unibody

Щоб зберегти усі можливості дискретної графіки та її потужність — оптимальним способом є заміна відеочіпу, яку можливо замовити у сервісному центрі BashMac. Це означає, що стара відеокарта буде видалена, а замість неї встановлена нова, актуальної ревізії. Після заміни ваш ноутбук поверне максимальну продуктивність для обробки графіки.

У цього методу є декілька важливих особливостей. Наприклад, на багатьох MacBook Pro 2011 року випуску, з заводу були встановлені дефектні відеочіпи. Компанія запускала програму заміни (вже не діє), проте за фактом, замість повної заміни материнської плати, часто міняли лише чіп (refurbished). З часом, такі відеокарти знову виходили з ладу (за декілька років), а міняти їх не має сенсу, адже матплата втрачає свій ресурс. Тому важливо на самому початку визначити стан Logic Board та зробити висновки щодо доцільності ремонту. Отримати додаткову інформацію ви можете під час відвідин сервісу. Невиправданим є повторна заміна відеочіпу після ремонту у інших майстернях. В усіх інших випадках — це надійне та гарантовано якісне рішення проблеми з відео!

Скільки коштує заміна відеочіпу MacBook Pro? У сервісі BashMac Київ вартість складає 250 доларів.

Професійний ремонт відеокарт Apple MacBook

Завітайте до сервісного центру BashMac та отримайте безкоштовну діагностику і консультацію. Робота з відключення та заміни дискретного відеоадаптеру проводиться швидко, якісно та з гарантією. У наявності всі необхідні комплектуючі та обладнання. Наш сервіс знаходиться у центрі міста Києва, на вулиці Велика Васильківська, 18 (Малий Пасаж, 2-й поверх). Чекаємо на вас щодня!

Залишити коментар