02Oct

Встановлення ArchiCAD версій 24, 25 на MacBook M1

Студія Graphisoft оновила версію популярної програми для архітекторів (2021). Тепер вона доступна для встановлення на Mac з процесором M1. Замовити встановлення Archicad пропонуємо у нашому сервісному центрі Apple BashMac Київ. Інсталюємо нову версію або оновимо вашу поточну, налаштуємо та підготуємо для роботи.

Швидка установка ArchiCAD на Mac з Apple Silicon у Києві

ArchiCAD для MacBook ARM

Якщо ви практикуючий архітектор, візуалізатор, дизайнер інтер’єру або ландшафту — без професійного софту не обійтися. Можливо ви тільки навчаєтесь роботі у Archicad, тому також потребуєте допомоги у його встановлені на нову модель MacBook. Ми надаємо таку послугу, достатньо звернутись до сервісу за адресою: вулиця Велика Васильківська, 18 (станція метро Площа Льва Толстого). Програма буде встановлена протягом декількох годин, вартість складає 300 грн.

ArchiCAD є найвідомішою програмою для архітекторів, візуалізаторів, ландшафтних дизайнерів та інших фахівців. Програмне забезпечення дозволяю комплексно створювати архітектурні об’єкти. Встановлюється на Макбук через емулятор Rosetta 2. Перегляньте список інших корисних програм для macOS.

Залишити коментар