03Sep

Кращі програми для перегляду фотографій на Mac

Операційна система macOS пропонує деякі вбудовані інструменти для перегляду фото. В першу чергу, це додаток “Фото”. Також досить зручно переглядати зображення за допомогою “Finder”. Проте, багатьох користувачів незадовільняє функціонал цих додатків, адже щоб використовувати “Фото”, необхідно спочатку імпортувати знімки на комп’ютер. А стандартний провідник недостатньо зручний у використанні. Тому, у цій статті ми наведемо список найзручніших та найфункціональніших програм для перегляду фото.

Топ 3 програми для перегляду фото на Apple Mac

Рейтинг зручних та простих у використанні додатків, які допоможуть переглядати фотографії максимально швидко і комфортно.

№ 1. LilyView

програми для перегляду фото на Mac

Проста та мінімалістична програма від Software Ambience Corp., яка зробить огляд фотографій максимально простим. Після встановлення, необхідно асоціювати всі зображення з програмою. Для цього викликаємо меню будь-якого зображення, переходимо до “Властивості”, та у пункті “Відкривати у програмі” обираємо LilyView. Відтепер всі файли даного типу будуть автоматично відкриватися у нашому переглядачу. Цікава особливість програмки — всі елементі інтерфейсу приховані, зображення відкривається майже на весь екран, а перегортання фотографій відбувається за допомогою стрілок на клавіатурі або натисканню на трекпад. Також, за допомогою жестів на тачпаді можливо масштабувати зображення та перевертати їх. А інформація про файл з’являється при наведенні курсору на правий край фотографії.

Встановити LilyView та інші професійні графічні програми на ваш MacBook можливо у нашому сервісі BashMac Київ.

№ 2. XnView MP

програми для перегляду фото на Mac

Дана програма є аналогом відомої ACDSee. Крім простого перегляду фото, функціонал XnView MP дозволяє зручно сортувати та класифікувати зображення. Крім того, програма надає можливість пакетної обробки фотографій, зміни їх формату, розміру та ін. Інтерфейс зручно налаштовується, доступні декілька варіантів перегляду мініатюр, навігація по розділам, відображення та редагування метаданих. Для швидкого конвертування форматів зображень — програма інтегрується з XnConvert. Це дозволяє змінювати формат картинок з мінімальними втратами якості. XnView MP часто обирають спеціалісти, що працюють з великою кількістю графічних зображень, які необхідно не тільки обробляти, але й швидко сортувати за категоріями.

№ 3. ApolloOne

програми для перегляду фото на Mac

Інтерфейс та логіка роботи програми дещо схожі на стандартний переглядач macOS. Проте, ApolloOne надає більш широкі можливості як для обробки фотографій, так і для їх організації. Однією з особливостей — є вбудований RAW редактор, який дозволяє практично без затримок переглядати та обробляти фотографії з RAW-камер. Можливо зручно переглянути фото з камери, перед тим як імпортувати їх на Mac. А також виконувати швидку навігацію не лише по локальним, але й мережевим папкам. Як і інші представники даного списку софту, ApolloOne вміє запускати слайд-шоу з різними ефектами переходу. Додавати теги, ключові слова до зображень, виконувати швидкий пошук.

Залишити коментар