13May

Дивись відео та отримуй знижку 15% на чистку MacBook!

Щоб отримати знижку на профілактику Макбук — не обов’язково виконувати складні умови, витрачати багато часу та йти на компроміси. У сервісі BashMac отримати бонус можливо цікаво та з користю! Бажаєш дізнатися як? Тоді читай далі!

Наш сервісний центр активно розвиває власний YouTube канал з корисними відео про ремонт, обслуговування та використання техніки Apple Mac. Нещодавно ми зняли цікавий ролик про профілактичне чищення MacBook від пилу з заміною термопасти. У ньому ми розповідаємо про симптоми забруднення ноутбуку, чим це загрожує, та як відбувається чистка в умовах майстерні. Нижче наведено посилання на дане відео, запрошуємо переглянути його!

У відео анонсовано акцію на чистку Мак зі знижкою. Щоб отримати 15% знижки, виконайте прості умови:

  1. Підпишіться на наш офіційний канал Apple BashMac.
  2. Залиште коментар під відео з текстом “Хочу профілактику”.
  3. Завітайте до нашого сервісу у Києві, за адресою: вул. Велика Васильківська, 18 (центр міста, поблизу станції метро Площа Льва Толстого).
  4. При замовленні чистки MacBook від пилу, повідомте, що приймаєте участь в акції, та назвіть пароль “Чистий Mac з Любов’ю”.
  5. Отримайте знижку 15% на послугу!

Акція проводиться на постійній основі, прийняти учать може кожен. Чекаємо на вас у нашому сервісі для отримання послуг найвищої, професійної якості!

Залишити коментар