01Sep

Корпусний ремонт iMac

Ремонт ніжки iMac
Вартість 1000 грн.
Відремонтуємо стійку (ніжку) Аймак, якщо вона перестала тримати положення екрану.
Ремонт аудіо роз’єму
Вартість 500 грн.
Відновимо або замінимо Audio роз’єм для підключення навушників та колонок.
Ремонт портів
Вартість 500 грн.
Проведемо ремонт USB та інших портів, правильну збірку, якщо вони змістилися.
Ремонт корпусу
Вартість 1000 грн.
Рихтування алюмінієвого корпусу Аймак, якщо на ньому вм’ятини, порушення геометрії.

Повний комплекс послуг з корпусного ремонту iMac у Києві за доступною ціною!

Пропонуємо будь-який ремонт корпусу, портів, ніжки моноблоку Аймак. Особливу увагу приділяємо правильній, чіткій збірці корпусних деталей, відсутності зазорів, порушеннь геометрії. Ви можете замовити реставрацію ніжки моноблоку, якщо механізм перестав тримати дисплей у потрібному положенні. Також, до ваших послуг — відновлення функціонування портів, рихтування деформованого алюмінію на корпусі. Всі роботи проводяться у максимально стислі строки, професійно, за оптимальною ціною.

Симптоми несправності

  • Аймак перестав фіксуватись на ніжці;
  • Не працює, вирвався аудіо роз’єм 3,5;
  • Пошкодились порти, неможливо підключити периферію;
  • Деформувався корпус Аймак, вм’ятини.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісу на безкоштовну діагностику вашого моноблоку Apple! За результатами огляду — ми запропонуємо найшвидше, вигідне вирішення проблеми. Якісно відремонтуємо ніжку iMac у Києві, проведемо ремонт портів, рихтування корпусу та інші відновлювальні роботи. Недорогі послуги надаються терміново, з гарантією якості.

Чи можливо відремонтувати ніжку Аймак?

Чи можливо відремонтувати ніжку Аймак?

Чимало власників моноблоків Епл, з часом стикаються з поломкою механізму ніжки яка тримає пристрій. У більшості випадків вона просто перестає фіксувати дисплей на необхідному куті, або ж ледве тримає його. Екран постійно нахиляється, доводиться піднімати його. Причина даної несправності — у зносі деталей шарнірного механізму, зокрема спеціальних шайб, що затискають дисплей. Зверніться до нашого сервісного центру Apple BashMac, ми оглянемо ніжку та гарантовано якісно відремонтуємо її!

Про ремонт портів, роз’ємів iMac

Ремонт аудіовходу iMac

Моноблок Аймак має досить велику кількість портів та різноманітних роз’ємів для підключення зовнішньої периферії. У процесі експлуатації — деякі з них можуть пошкодитись. Найчастіше ремонту потребує аудіо роз’єм 3,5, який необережно виривають з корпусу. А також будь-які інші порти, які отримали механічне пошкодження, були залиті рідиною. Також, досить часто ми чуємо скарги власників на інші сервісні центри, які неправильно зібрали Аймак, внаслідок чого неможливо користуватись портами. Такі помилки спеціалісти нашого сервісу не допускають, ви завжди можете бути спокійними та впевненими у високому рівні наших послуг. Завітайте до BashMac для корпусного ремонту iMac у місті Києві, та отримайте якісний результат!

Залишити коментар