16Sep

Заміна динаміків iMac

Заміна динаміку iMac
Вартість від 700 грн.
Встановлення нового оригінального динаміку на Аймак взамін неробочого, дефектного.
Компонентний ремонт
Вартість від 1000 грн
Ремонт материнської плати при пошкодженні аудіокодеку та ін. елементів аудіосистеми.

Оригінальні динаміки на всі моделі Apple iMac у Києві!

Моноблоки від Епл цінуються не лише своєю потужністю, але й чудовими мультимедійними можливостями. Це справжні мультимедійні комплекси з великим екраном та якісним звуком. Вбудовані динаміки моноблоку дозволяють достатньо голосно та чітко відтворювати звук з кіно, ігр, музику, голос на відеозв’язку та ін. Якщо ж на вашому Аймак зник звук, або його якість погіршилася (шум, шипіння, хрипи, дуже тихий) — необхідно замінити динамік iMac! Зверніться до нашого сервісу Apple BashMac у Києві, ми швидко встановимо причину поломки, проведемо заміну комплектуючої, або необхідний компонентний ремонт.

Симптоми несправності

  • Повністю або частково зник звук на iMac;
  • Якість звуку погіршилася (шипіння, хрипіння);
  • Звук з динаміків дуже тихий, нечіткий;
  • Проблеми почалися після удару, потрапляння рідини.

Необхідне рішення

Завітайте до нашого сервісного центру для безкоштовної діагностики звуку на Аймак. За результатами встановленої несправності, ми запропонуємо найвигідніше рішення: заміну динаміків, компонентний ремонт, програмне налаштування. Оригінальні динаміки на iMac (правий та лівий) є у наявності (Київ), за доступною ціною, з гарантією! Обслуговуємо моноблоки Apple всіх років випуску.

Коли необхідно замінити динамік iMac?

Заміна динаміку iMac

Заміна динаміку iMac

Аудіосистема моноблоку Епл — досить складна, має велику кількість компонентів. Як правило, найчастіше фізично ламається один або відразу два динаміки. Причини несправності різноманітні, можна виділити такі: знос від часу, заводський дефект, надто інтенсивне (і голосне) використання, удар, падіння моноблоку, скупчення всередині великої кількості пилу та бруду, потрапляння вологи на контакти та шлейф. У різних моделях моноблоків (товстих та тонких) — конфігурація та форма динаміків відрізняється, як і процедура їх заміни. Наш сервіс пропонує заміну iMac Speaker будь-яких моделей у Києві!

Компонентний ремонт аудіосистеми Аймак

Ремонт аудіосистеми (аудіоплати) iMac

Ремонт аудіосистеми (аудіоплати) iMac

Крім динаміків, які слугують для відтворення зовнішнього звуку, аудіосистема моноблоку має інші важливі складові. У першу чергу — це звукова карта (аудіокодек), яка розпаяна на материнській платі. Від справності даної деталі залежить не лише якість звуку, але й його присутність у цілому. Нерідко аудіокодек або інші елементи страждають від потрапляння води (КЗ, корозія), різких коливань напруги, механічних пошкоджень при падінні. У такому разі ми пропонуємо професійний компонентний ремонт аудіо на iMac. Наші досвідчені інженери швидко відновлять пошкоджені елементи та повернуть звук на ваш комп’ютер! Чекаємо вас у центрі Києва, офіс знаходиться поблизу станції Площа Льва Толстого.

Залишити коментар