24Aug

Заміна кулеру на iMac

Заміна вентилятора
Вартість від 1000 грн.
Встановлення нового кулеру охолодження на Аймак, якщо старий вийшов з ладу, шумить, гудить, моноблок перегрівається.
Діагностика охолодження
Вартість — безкоштовно.
Професійне тестування системи охолодження Аймак, діагностика роботи кулеру.

Термінова заміна кулера на Apple iMac всіх моделей у Києві

Система охолодження моноблоку Епл складається з радіаторів та вентилятору, який відводить зайве тепло від процесору, відеокарти та інших деталей. Зважаючи на те, що кулер працює постійно, з часом він може вийти з ладу від природного зносу. Але частіше причиною поломки стає сильне забруднення Аймак пилом, потрапляння сміття на лопаті вентилятору. Вирішується проблема шляхом заміни кулера iMac, дану послугу можливо замовити у нашому сервісному центру Apple BashMac Київ!

Симптоми несправності

  • Шум, гудіння під час роботи моноблоку;
  • Перегрівання Аймак, самовільне вимкнення;
  • Вібрація яку можливо відчути на корпусі;
  • Сторонні звуки, цокотіння, шелест.

Необхідне рішення

У першу чергу зверніться до нас для безкоштовної діагностики Аймак. Наші спеціалісти швидко встановлять поломку кулеру та запропонують найвигідніше вирішення проблеми. Міняємо вентилятори на iMac буд-яких моделей у місті Київ. У наявності кулери всіх версій (iMac Aluminium, Slim, Pro). Доступна ціна заміни, гарантія на роботу.

Причини поломки кулеру Аймак

Причини поломки кулеру Аймак

Причини поломки кулеру Аймак

В залежності від моделі моноблоку Епл — він має різну кількість вентиляторів охолодження. Наприклад, у старих моделях кулерів три, у Slim — один, а у iMac Pro — два. Незалежно від кількості даних деталей, симптоми їх поломок схожі. Щодо причин виходу з ладу, можна відокремити декілька головних. Насамперед — це знос комплектуючої від часу. Якщо комп’ютеру вже багато років, то не дивно, якщо одного разу кулер почне шуміти, гудіти, та зовсім зупиниться. Також чимало поломок пов’язані зі скупченням пилу та бруду всередині Аймак, або якщо на лопаті потрапляють тверді крихти, що призводять до їх пошкодження. Тому рекомендуємо своєчасно проводити профілактичну чистку iMac. Запрошуємо замовити очищення від пилу та заміну кулеру Аймак у нашому сервісі Apple BashMac. Знаходимося у центрі Києва, вулиця Велика Васильківська, 18.

Залишити коментар