12Aug

Як розблокувати MacBook або iMac від iCloud?

Техніка Apple Mac недаремно вважається дуже захищеною. Якщо з Windows-комп’ютерами проблему з входом у систему вирішити досить просто, то завантажити macOS без паролю — неможливо. Безпека пристроїв Мак забезпечується через пароль користувача (обліковий запис), а також через пароль прив’язаного аккаунту iCloud. У даній статті ми розповімо, як вирішити проблему з заблокованим MacBook, iMac та іншими пристроями Епл.

Коли необхідно розблокувати Mac?

Найпростіший випадок — якщо ви просто забули свій пароль на вхід у систему. Інші варіанти складніші. Найчастіше користувачі стикаються з проблемою блокування Мак попереднім власником через iCloud. Така ситуація виникає, якщо при покупці, власник ноутбуку не відв’язав свій аккаунт Айклауд, а ви не надали цьому значення. Тому у будь-який момент, попередній власник, може дистанційно заблокувати ваш лептоп або моноблок. Як правило, зв’язатися з ним та вирішити це питання неможливо. Ситуація ускладнюється тим, що пароль “вшитий” у материнську плату (EFI), тому самостійно, програмними методами обійти його не вдасться.

Іноді пароль від iCloud забуває сам власник Макбук. Або ж експериментуючи з налаштуваннями Find My збиває його. Також, досить часто, користувачі стають жертвами шахраїв, якщо будь-яким випадкам передали їм свій пароль. Усі ці випадки потребують негайного вирішення, адже користуватись комп’ютером надалі неможливо.

Розблокування (Unlock) Apple Mac у Києві 

Сервісний центр BashMac надає послуги з розблокування Макбук, Аймак та іншої комп’ютерної техніки Епл у місті Київ. Допоможемо швидко повернути доступ до вашого пристрою, встановити новий пароль входу у систему.

Скидання паролю користувача macOS

Дана послуга знадобиться, якщо ви забули пароль на вхід у систему. Наш спеціаліст допоможе скинути пароль та встановити новий, або ж повністю перевстановити операційну систему (за вашим бажанням). 

EFI розлочка MacBook, iMac

Необхідно у випадку якщо ви забули пароль до iCloud, комп’ютер заблокував попередній власник, або зловмисники. Блокування відбувається дистанційно, через сервер Apple. При цьому команда про блокування надходить до мікросхеми EFI (Firmware Password Protection), свого роду BIOS на техніці Епл. Для розблокування ми здійснюємо скидання налаштувань EFI, відв’язуємо від попереднього користувача, та встановлюємо новий пароль. Часто дану процедуру називають “розлочка” (Unlock Mac).

Якщо виникла проблема з блокуванням MacBook — зверніться до нашого сервісу для гарантованого вирішення за доступною ціною! Чекаємо вас у центрі міста, поблизу метро Площа Льва Толстого, напроти кінотеатру Київ.

Залишити коментар