01Mar

Ремонт MacBook у Києві під час війни

Друзі, незважаючи на воєнний час, наш сервісний центр Apple BashMac продовжує свою роботу! Ми розуміємо важливість професійної допомоги з ремонту, обслуговування та налаштування вашої персональної техніки. Тому чергова команда сервісу залишається на варті, щоб терміново рятувати ваші MacBook, iMac, Mac Pro, Mac mini. Пропонуємо негайно звертатись до нас, якщо:

Прийом у сервіс здійснюється за попередньою домовленістю!
Обов’язково зателефонуйте щоб узгодити всі деталі.

Крім термінових послуг з ремонту, ви можете замовити встановлення macOS та програм, налаштування, резервне копіювання даних, відновлення інформації. Якщо ви чините активний спротив ворожій пропаганді — допоможемо налаштувати VPN з’єднання та допоміжне програмне забезпечення для ефективної DDOS атаки сайтів країни-агресора.

Продаж вживаних MacBook

Якщо з якихось причин ваш ноутбук був загублений або зазнав значних поломок — ми пропонуємо придбати бюджетний б.в. Макбук з гарантією сервісу. Наразі у продажі є різноманітні моделі та покоління: від Unibody до Retina. За необхідності встановимо потрібне вам програмне забезпечення, перенесемо дані зі старого ноутбуку.

Прийом замовлень з інших міст України

Зверніть увагу, що ми працюємо не лише з Києвом, але приймаємо замовлення з регіонів України за допомогою перевізника Нова Пошта. Дізнатись реквізити для відправлення ви можете подзвонивши по вказаних на нашому сайті контактах.

Зверніть увагу, що 20% прибутку, отриманого від надання послуг буде направлено на потреби ЗСУ та територіальної оборони!

Слава Україні!

 

Залишити коментар

Розділи блогу
Популярні записи